Beyaz Burada

2000 Yılında kurulmuş olan Can Yapı Malzemeleri Dış Tic. Ltd. Şti. Çanakkale Seramik bayiliğinin ve toptan satışının yanı sıra, Eca, Franke, Teka gibi markaları da bünyesine katarak sizler sayesinde büyümeye devam ediyor.

Gelişen, büyüyen internet ortamına da kayıtsız kalmayan Can Yapı, 2007 yılında www.yapimalzemeleriburada.com adlı internet sitesini faaliyete geçirmiş ve yapı sektöründe ilklerin arasına girerek Dünya Markalarını en uygun fiyatla daha geniş kitlelere ulaşmıştır.

2012 yılında Altıntepe Bostancı da, Hoover, Fakir, Teka, markalarını da arkasına alarak Beyaz Eşya – Elektronik mağazasını açmış ve eş zamanlı olarak www.beyazburada.com sitesini yayına almıştır. www.beyazburada.com Türkiye’nin her yerine ulaşmayı kısa sürede başarmıştır. Dürüst, güvenilir, 100 de 100 müşteri memnuniyetini birinci önceliği yaparak gerçek mağazacılığı internet ortamına da taşımıştır.

Hoover, Fakir, LG, Teka, Homend ve Korkmaz yetkili bayisi olarak Küçük Ev Aletleri, Beyaz Eşyalar, Ankastre Ürünler, TV, Fotoğraf Makineleri, Mutfak Eviyeleri Ve Aksesuarlar, Isıtma & Soğutma Sistemleri, Kişisel Bakım Ürünleri ve Züccaciye ürünleri ile mağazamızda ve online alışveriş sitemizde (www.beyazburada.com) hizmetinizdeyiz.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir