Beyaz Store

Faaliyetine 1995 yılında İzmir’de başlayan firmamızın misyonu, müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek, ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmaktır. Daima “en iyi” olmayı vazgeçilmez hedef olarak gören firmamız kalite, hizmet, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde hassasiyetle hareket etmektedir.

En önemli sermayesini müşteri memnuniyeti olarak gören firmamız sevkiyat, satış ve yönetim alanındaki çalışanlarını bu yönde eğiterek müşteri portföyünü geliştirmeye devam etmektedir. Günümüzde e-ticaret sektörü hızla ilerlemekte olan bir sektör olmakla birlikte, siz değerli müşterilerimize güvenli, hızlı ve sorunsuz bir alışveriş yaşatmak en önemli hedefimiz.

Bütün bunların gereği olarak sitemizde yapılan alışverişlerde siz değerli müşterilerimizin güvenliği ön planda tutulmaktadır. Siparişleriniz de yer alan kişisel bilgilerinizin güvenliği teknolojinin gelişimi yönünde en son hizmetlerle sağlanmaktadır.

Siparişlerinizde güvenliğin yanı sıra aldığınız ürünlerin en kısa süre içerisinde gönderilmesi için de aynı hassasiyet gösterilmektedir. İzmir’de bulunan 1500 m2 Kapalı alan depomuz ile sitemizde yayınlanan ürünlerin %90’ı stoklarımızda yer almaktadır.

Siparişlerinizde müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız tüm tecrübesi ve bilgisi ile en güvenli alışverişi müşterilerimize sunarken fiyat avantajı ile de bir adım öne çıkmaktadır. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz… Saygılarımızla…

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir