Bilezikçi

Bilezikci.Com Bilezikci Kuyumculuk Sanayi Ticaret Limited Şirketi’ nin tescilli markasıdır.

Kuyumculukta 30 yıla yakın süredir imalathanesi, toptan ve parekende mağazasıyla hizmet vermekte olan Bilezikci Kuyumculuk Bilezikci.com E-Ticaret sitesiyle sizlere en iyi kalitedeki ürünleri en uygun fiyat avantajıyla istifadenize sunmaya çalışmaktadır.

Bilezikci Kuyumculuk, ürettiği ve tedarik ettiği ürünlerde kaliteyi önde tutarak müşteri memnuniyetini temel alır.Ayrıca satış sonrasında da hizmet vererek müşterilerinin her zaman yanında olmaya çalışır.Bilezikci Kuyumculuk tüm ürünlerde altınla işçilik arasında orantılı fiyat politikası uygulamakta olup satılan ürünün öncelikle altın olduğunun untulmaması gerektiğini savunmaktadır.

Şişirilmiş ve sonrasında da çok büyük indirimler sunarak müşteriyi yanıltmaz.

Bilezikci.com indirimleri tamamen gerçeği yansıtır.Bilezikci.com, satışa sunduğu ürünlerle ilgili gerçek bilgilendirmeyi prensip edinmiştir.Ürünle ilgili tüm bilgiler eksiksiz olarak ( gram, ayar, renk, marka vb ) belirtilmekte ayrıca ürünlerin birebir kendi resimleri kullanılmaktadır.

Bilezikci Kuyumculuk, sattığı her ürünün ağırlığına hassasiyetle yaklaşır.Aldığınız ürün gramajları yazılan veya verilen değerden düşük ise, eksik gramaj bedeli sizlere iade edilir.

Bilezikci Kuyumculuk satış öncesinde de müşterinin satın almak istediği ürünün müşterisinin isteklerine uygun olup olmadığını anlamaya çalışır ve müşterisini doğru ürünü tercih etmeye yönlendirir.

Bilezikci.com , 3. yılını kutlarken sizlerin memnuniyetiyle güçlenmekte ve yüzbinlere ulaşmaktadır.

Müşteri memnuniyetini esas alan ve dürüstlüğün en büyük erdem olduğunu ilke edinen bir firma olmanın haklı mutluluğunu sizlerle yaşamak tesadüf olmasa gerek.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir