Binbir Sepet

2002 yılından bu güne dek internet sektöründe birçok reklam ajansında çalışmış, Türkiye’nin sayılı projelerinde isimleri geçen yazılımcı ve tasarımcılardan bir araya gelen profesyonel bir kadro ile kendi markamızı oluşturup markamızı güçlendiren kurumsal bir e-ticaret sistemleri firmasıyız.

Gelişen internet çağında web2 standartlarını yakalamış, html5’i kullanmaya özen gösteren ve titizlikle projelerine sahip çıkan vizyonumuzla uzun vadede e-ticaret alanında piyasada adını duyacağınıza inandığımız iMağaza E-Ticaret Sistemleri kadrosunda sadece uzman kişilere yer vermektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda e-ticaret bazında tüm taleplerini profesyonel vizyonumuzla anahtar teslim gerçekleştiriyoruz.

Bünyemizde bulunan tam güvenlikli yurtiçi ve yurtdışı lokasyonlu sunucularımızda tüm müşterilerimiz dilediği an iMağaza yazılımının yayını sürdürebilirler. Böylelikle iMağaza ekibi olarak sizi sistem bakım, yedekleme gibi vakit alan prosedürlerden uzak tutar.

iMağaza Ekibi olarak size sadece e-ticaret sistemleri değil, tasarım, toplu e-mail gönderimi, danışmanlık ve teknoloji ortaklığı alanlarında da hizmetler sunmaktayız.

Sizde e-ticaret’e başlamadan önce iMağaza ekibi ile iletişime geçin, aklınızda oluşan tüm soruları cevaplayalım.

Baskılı Kupa Bardak
Puan Ver: 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (Hiç Puan Verilmemiş)
Loading...
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı:
VarVar
Kapıda Ödeme:
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Havale/EFT:
VarVar
Paypal ve Diğer:
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
İletişim Bilgileri
Telefon: 0(212)909 19 90
Mail: info@binbirsepet.com
Sosyal Ağ Hesapları
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Diğer Bilgiler
Kurulduğu Yıl: Bilinmiyor
Merkezi: İstanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir