Bonubon

Bonubon, Doğuş Grubu yatırımıyla kurulan Doğuş Yeni İnternet’in firmalara yeni dönem iletişim ve kampanya hizmeti sunduğu bir pazarlama platformudur. Sunduğu reklam ve pazarlama desteğiyle Bonubon, markaları tüketicisiyle buluşturur ve yeni müşteriler kazanmalarını sağlar.

Yenilikçi bakış açısıyla kullanıcı deneyimini ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Bonubon, indirim odaklı kampanyalara inanmaz. Her gün hayatınıza renk katacak yeni deneyimleri ve sürprizleri sizlere sunar. Farklı alışkanlıklar kazanmaları, rutinden kaçmaları ve hayatı doyasıya yaşamaları için üyelerine tatil, deneyim, eğlence, yeme-içme, sağlık-güzellik ve alışveriş gibi pek çok alandan özel ayrıcalıklar sunar. Bir gün dünya çapında bir etkinliğin Bonubon locasında yerinizi ayırtırken, başka bir gün en sevdiğiniz restoranın size özel ayrılmış masasında nefis bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Yorgunluğunuzu lüks spalarda atıp, yurtdışı festivallerinde unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz.

Bu kampanyaların oluşma sürecinde Bonubon, reklam hizmeti almak isteyen işletmelerle birebir görüşerek hizmet kalitelerini kontrol eder ve tavsiyelerde bulunur. Kullanıcılarına en uygun hizmetin ve en kaliteli deneyimin sunulacağı iş yerlerini özenle seçer. Bonubon bir yandan hizmet verdiği üye iş yerlerinin reklamını yaparken bir yandan da üyeleri için dikkatle hazırlanmış seçkin kampanyalar sağlar.

Siz de Bonubon’un ayrıcalıklı dünyasına katılın, benzersiz avantajlarımızdan yararlanın.

Baskılı Kupa Bardak
Puan Ver: 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (Hiç Puan Verilmemiş)
Loading...
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı:
VarVar
Kapıda Ödeme:
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Havale/EFT:
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Paypal ve Diğer:
VarBKM Express
İletişim Bilgileri
Telefon: 0850 222 0 666
Mail: destek@bonubon.com
Diğer Bilgiler
Kurulduğu Yıl: Bilinmiyor
Merkezi: İstanbul
Kategorileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir