Boyut Dijital

2009 yılında Projeksiyon görüntüleme teknolojileri alanına hızlı giriş yapan BoyutDijital.com; ev kullanıcılarına olduğu kadar, kurumsal müşterilerine hizmet veren bir Tedev Mühendislik Ltd. markası ve işletmesidir.

Projeksiyon cihazları, Projeksiyon perdeleri, Ses sistemleri ve Projektör Aksesuarları donanımlarını; internet kolaylığında satışını gerçekleştiren Boyut Dijital, ayrıca özel projelendirme ve anahtar teslim sinema kurulum hizmetleri ile öne çıkmaktadır.

Aylık 25.000’in üzerinde tekil ziyaretçisi ile Türkiye’de hızla yükselen Projeksiyon sektörünün online lideri konumunda yer alan BoyutDijital; ev sinema sistemleri kurulumu ile müşterilerinin evlerini birer sinema salonuna dönüştürmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz projelerin referans görüntülerini referans modülününe ekleyerek; “ben de bundan istiyorum” deme lüksünü müşterilerimize sunarak e-ticaret segmentine yeni bir boyut kazandırdığımıza inanıyoruz.

Projeksiyon sunum odası uygulamamız ile Türkiye’de bir ilke imza atarak; müşterilerimize “görmeden almam” lüksünü sunmaktayız.

BoyutDijital, Epson, Optoma, BenQ, Acer gibi dünyanın önde gelen projeksiyon ve aksesuar üreticilerinin Türkiye’deki yetkili satış bayisidir. Satışını gerçekleştirdiği tüm ürünler Türkiye resmi distribütör garantisi altındadır.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir