Bu Sezonun Ayakkabıları

Esasımız “koşulsuz” müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Sizlere gönderilecek her ürün ekibimiz tarafından kargo anına kadar 3 farklı bölümde kalite-kontrol departmanımız tarafından incelenmektedir.

Web sitemizde yer alan veya yer alacak hiç bir ürün defo, sezon dışı, sağlık konusunda olumsuz etki üreten/barındıran, kalite konusunda eksik gibi “ayıplı”, “kusurlu” değildir. Tüm ürünlerimiz sizlere sergilenmeden önce titizlikle incelenmekte ve test edilmektedir.

Amacımız sizlerin güvenle alışveriş yapabilmenizi sağlamaktır. Sitemizde satılan her ürün tarafımızdan garanti altına alınmaktadır.

Busezonunayakkabilari.com sitesini ziyaret eden tüm kullanıcıların görüş ve geri bildirimleri bizim için son derece önemli olup bütün talep ve önerileriniz ekibimiz tarafından dikkatle incelenmektedir. Bize bildirilen tüm öneri ve şikayetleriniz için sizinle elektronik ortamdan veya telefon yolu ile iletişime geçilecektir.

Baskılı Kupa Bardak
Puan Ver: 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (Hiç Puan Verilmemiş)
Loading...
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı:
VarVar
Kapıda Ödeme:
VarVar
Havale/EFT:
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Paypal ve Diğer:
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
İletişim Bilgileri
Telefon: 0(850)270 00 99
Mail: iletisim@busezonunayakkabilari.com
Sosyal Ağ Hesapları
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Diğer Bilgiler
Kurulduğu Yıl: 2013
Merkezi: Bilinmiyor
Kategorileri

2 thoughts on “Bu Sezonun Ayakkabıları

 1. geçn hafta perşembe günü ürünümü teslim aldım numaraları küçük geldi müşteri hizmetlerine telefon ettim degiştireceklerini söylediler cuma günü direk depoya kargo yapın dediler iki gün sonra arayın kargo takip numarasını verlim dendi arıyorum müşterihizmetleri çevap vermiyor her seferin de 5 6 dakika müzik dinletiyorlar ürünülerimin akibetini öğrenmek istiyorum yardımçı olursanız sevinirim

  • Sayın burhan canpulat,
   ETicaret Bul, Türkiye’de online alışveriş imkanı sunan E-Ticaret sitelerinin tanıtımının, müşterilerin ise E-Ticaret sitelerine puanlama ve yorum bazlı değerlendirmelerin yapıldığı bir rehberlik sitesidir.

   Gerek İletişim sayfasında, gerek Kullanım Koşulları sayfasında da belirtildiği gibi ETicaret Bul da tanıtımı yapılan E-Ticaret siteleri ile ETicaret Bul’un hiç bir ilişkisi yada iletişimi bulunmamaktadır.

   Yaşadığınız soruna tavsiye olarak; Ürünü iade ederken size verilmesi gereken kargo numarasını saklayın. Eğer kargo numarası mevcut değil ise kargo şirketinden bu numarayı temin edin. Bu kargo numarası ile hem müşteri hizmetlerini aramaya devam edin hemde ilgili E-Ticaret sitesinin iletişim sayfasında yazılı olarak iletişim kurun. Sonuç alamamaya devam ederseniz durumu tüketici haklarına şikayet edebilirsiniz.

   İyi günler dileriz,
   ETicaretBul.Com Yönetimi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir