Çiçek Sepeti

CicekSepeti.com Türkiye’de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2000 senesinde kuruldu. ÇiçekSepeti.com, Türkiye genelinde ve yurtdışında olmak üzere, birlikte çalıştığı 300’e yakın çiçekçi iş ortağı, 500 binden fazla müşterisi ve her gün Türkiye’nin dört bir yanına yüzlerce çiçek siparişiyle, sadece elektronik ortamda çiçek siparişi alan çiçekçiler arasında değil Türkiye’deki tüm çiçekçiler arasında en büyük çiçekçi durumuna geldi.

2011 yılında, dünyanın en büyük e-ticaret şirketi Amazon.com ve Avrupalı Venture Capital şirketi HummingBird, CicekSepeti.com’a ortak oldu.

CicekSepeti.com, 2010 yılında sağlıklı, hafif ve lezzetli meyve sepetleri ile ÇiçekSepeti Meyve’yi , 2011 yılında ise birbirinden lezzetli kek ve kurabiye buketleri ve çikolata çeşitlerinin yer aldığı ÇiçekSepeti Gurme’yi bünyesine kattı.

Çiçek, meyve ve gurme ürünlerinin yanı sıra hediyelik ürünlerin satışına da ÇiçekSepeti Hediye adı altında başlayan CicekSepeti.com, binlerce hediye alternatifiyle birlikte sadece “çiçek” değil “hediye” dendiğinde de akla ilk gelen e-ticaret firması haline geldi.

%100 müşteri memnuniyeti düşüncesini benimseyen ÇiçekSepeti.com, güleryüzlü ve enerjik ekibiyle özel günlerinde sevdiklerine hediye gönderen herkesi hızlı ve kaliteli hizmetiyle mutlu etmeyi amaçlıyor.

CicekSepeti.com’dan sevdiklerinize en güzel hediyeleri gönderebilir, gelişmiş arama ve kategori sayfaları ile sevdiklerinizin özel günleri için en doğru hediyeyi seçebilirsiniz.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir