Ebolix

Ebolix.com online alışveriş sitesi sizlere en geniş ürün yelpazesini en iyi fiyatlara sunmayı hedeflemiş ve bu hedef doğrultusundan hizmet verirken müşter memnuniyetini ön planda tutmayı hedeflemiş bir online alışveriş platformudur.

Ebolix.com kurulurken en büyük hayalimiz size en iyi fiyat vermenin daha da ötesinde size en iyi online alışveriş deneyimini yaşatmaktı. ve sizlerden aldığımın geri dönüşler ile bunu başardığımızı görmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Ebolix.com yayın felsefesinde ürün satıldıktan sonrada her türlü soru ve sorunlarınızda sizlere ücretsiz şekilde yardımcı olmak prensibimiz olmakla birlikte üye paneliniz bu doğrultuda sizlere en iyi hizmet vermek için tasarlanmıştır. Ebolix.com’a sizde üye olarak bu deneyimi görebilirsiniz.

Bugün Online alışverişin en büyüğü değiliz ama şunu biliyoruzki müşterilerimize en hızlı dönen ve büyümeğe müşteri odaklı yaklaşan en büyük firmayız.

Baskılı Kupa Bardak

Ebolix” İçin Yapılan Yorumlar

  1. Bildiğiniz dolandırıcılık sitelerinden biri. Alışveriş yapmadan önce sitenin müşteri temsilcisini arayın ne demek istediğimi anlarsınız. Hiç bir muhatap yok. parayı veriyorsun sonra da aylarca tüketici haklarının iade kararını bekliyorsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir