El-Yap

Yapılan bilimsel araştırmalar göstermiştir ki boy uzunluğuyla kendine güven,pozitiflik,mutluluk ve başarı direk orantılıdır. Amacımız insanlara pozitif yönde etki edecek ürünler üreterek onların sosyal hayatta daha başarılı olmalarına katkıda bulunmaktır..

El-yap markalı boy uzatan ayakkabılarına yurt dışından da çok yoğun talep gelmektedir,ürünlerimizi gönderdiğimiz ülkelerden Bağzıları :

Fransa-Belçika-İsviçre-Hollanda-Almanya-İngiltere-Avusturya-Rusya-Azerbeycan dır.

Yapılan bilimsel araştırmalar göstermiştir ki boy uzunluğu ile kendine güven,pozitiflik,mutluluk,
başarı direk orantılıdır. Amacımız insanlara pozitif yönde etki edecek ürünler üreterek onların sosyal hayatta daha başarılı olmalarına katkıda bulunmaktır.

Ürünlerimizi ELyapımı, %100 türk malı, %100 deri,[analin ] üreticiden tüketiciye aracısız, %60 daha ekonomik olarak siz tüketicilere sunmaktayız.

Gizli Topuklu Ayakkabı almadan önce boy uzatan ayakkabı fiyatlarını araştırmanızı tavsiye ederiz. El-yap marka gizli topuklu erkek ayakkabı modellerinin tek yetkili üreticisi ve satıcısı “el-yap.com.tr” dir. Müşteri memnuniyeti,kalite ve her kesime uygun fiyat politikamızdan hiçbir zaman ödün vermeyeceğiz., Gizli topuklu ayakkabı da el-yap.com.tr’yi tercih etiiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız..

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir