Ela Bilgisayar

Ela Bilgisayar, 2012 yılında kurulmuş olup, insan kaynaklarına verilen önem, yüksek eğitimli çalışanlar ve müşteriye ilişkilerinde gösterilen hassasiyet, geçen kısa süre içerisinde yüzlerce müşteri portföyüyle, kendine pazar payı oluşturmuştur.

Sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek için 7/24 aktif bir çalışma içerisindeyiz.

Teknolojideki yeni tedarikçiniz.

Firmamız exa, metroelektronik, arena, penta, mascom, reser ve bunlar gibi daha onlarca firmaların bayiliğini yapmaktadır.

Sizlere daha uygun fiyata kaliteyi getirebilmek için hiçbir zorlukdan kaçınmıyor ve her geçen gün farklı anlaşmalar yapıp farklı dallarda büyüyoruz..

Satış-Teklif departmanımız, müşterilerimize alternatif ürünler sunmakta ve farklı ürünlerin birbirleri ile olan kıyaslamaları konusunda bilgilendirmeler vermek için çalışmaktadırlar.

Geniş müşteri portföyümüz Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık departmanlarının gerek nicelik gerekse de nitelik olarak gelişme ve artmalarını sağlamakta, bu sürecin meyveleri de alanlarında ihtisaslaşmış personellerin, hızlı ve doğru çözüm sunmalarını sağlamaktadır.

Biliyoruz ki, bizler her zaman müşterimizden bir adım önde olmalı ve onların ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunabilme noktasında hazır olmalıyız.7

Biliyoruz ki, Satış öncesi kadar satış sonrası destekte çok onemlidir daha önce yaşadığınız tüm problemleri bir kenara bırakın ve bizleri 0212-545 30 84 ve 0531-430 62 79 Nolu telefonlardan arayıp bilgisayar konusunda her desteği alabileceğinizi görün. Artık teknolojiden korkma zamanı bitti Onu doya doya yaşama zamanı başladı.

Baskılı Kupa Bardak
Puan Ver: 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (Puanı: 10,00 , Toplam Oy: 1)
Loading...
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı:
VarVar
Kapıda Ödeme:
VarVar
Havale/EFT:
VarVar
Paypal ve Diğer:
VarPayPal, PayU, iPara, Posta Çeki
İletişim Bilgileri
Telefon: 0(212)728 68 99
Mail: satis@elabilgisayar.com
Sosyal Ağ Hesapları
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Diğer Bilgiler
Kurulduğu Yıl: 2012
Merkezi: İstanbul
Kategorileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir