Eminönü Züccaciye

1980 yılından günümüze Eminönü Züccaciye;
İlk mağazasını 1980′ de açan firmamız 32 yıldır ev ve mutfak eşyası alanında toptan ve parekende satış mağazacılığı yapmaktadır.

Eminönü Züccaciye markası altında 3 şubesiyle aktif satış mağazalarında faaliyet göstermektedir.

Bugün aynı ve farklı konseptleri ile cam, porselen, ahşap, teflon ,çelik sofra ve mutfak eşyası ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. www.eminönüzüccaciye.com’un amacı siz değerli müşterilerimizin internet üzerinden rahat ve güvenli bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamaktır.

Alışveriş sitemizde satılan ürünlerin bir çoğunun, uzun süredir bayiliğini yapmaktayız. Bayisi olduğumuz firmaların internet sitelerinden bölgemiz bayilerine bakıldığında bunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Sanal pos uygulamalarında dolandırıcılığa karşı bankalar ve banka şubeleri oldukça titiz davranmakta ve çok fazla güvenlik soruşturması yapmaktadır. Sitemizde şuan 10 bankanın kredi kartını kullanabilmeniz mümkündür. Sitemizde 09.00-19.00 arasında verilen online destek hattından anında bilgi alabilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerinizin teknik olarak bizim görmemiz veya bir başkasının eline geçmesi imkânsızdır. Bu hususta kanunların yüklediği sorumlulukların bilincini taşımaktayız.www. eminönüzüccaciye.com da bütün dünyada geçerli olan en güvenli iletişim protokolü kullanılmaktadır.www.eminönüzüccaciye.com bu ortamı sağlayabilmek için altyapısını en son teknoloji ile yapılandırmıştır.

SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kart numaranızı kesinlikle kimse göremez. Bu sistem sayesinde personel, site yönetimi, teknik personel ve uygulama yapımcısı dahil kesinlikle kredi kartı bilgilerine ulaşamamaktadır.
Elektronik ticarette kredi kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski günlük hayattakine göre çok daha azdır. Günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartı bir başkasına verilmekte ve bu yüzden kredi kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır. SSL ve SET güvenlik protokolleri sayesinde www.eminönüzüccaciye.com ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta böylelikle bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda çözülebilmesi (yani kullanılabilmesi) önlenmektedir. Böylece kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olmaktadır.. Bu sistem sayesinde www.eminönüzüccaciye.com sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez. Ayrıca kredi kartı sahiplerinin Internet üzerinde yapılan alışverişlere de diğer alışverişler gibi her zaman itiraz hakkı vardır.

Satın aldığınız ürünün sizin elinize geçene kadar ki tüm sorumluluğu bize aittir .Biz her ne kadar ürünün size sağlam olarak ulaşması için her türlü önlemi almış olsakta ,bazen kargo taşıma sırasında çeşitli sebeplerle kırık oluşabilmektedir. Bundan dolayı kargoyu teslim almadan önce kontrol etmeniz gerekmektedir. Üründe oluşan bir hasar durumunda bu durumu bize bildirmeniz yeterlidir. Firmamız hasar bilgisini alır almaz, hasar gören ürünün yenisini adresinize gönderir ve eksik parça tamamlanmış olur.

Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Kalite, destek, saygı, güven ve güler yüzlü hizmet istiyorsanız sanal mağazamızla artık kapınızdayız.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir