Etunalar

Tunalar San. Tic. Ltd. Şti. kuruluşu 1962 yıllarına dayanmaktadır. Şirketimizin manifaturacılıktan başlayan faaliyeti sonraki yıllarda; otomotiv, petrol, tüketim, sigorta, inşaat, araç kiralama, ikinci el araç alış ve satış, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, elektronik olmak üzere birçok sektörde çağdaş hizmet ve üstün kalite anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

Tunalar İnşaat Turizm ve Mad. Tic. Ltd. Şti. 1982 yılında kurulmuştur. Trabzon’da Maraş Caddesinde Tunalar Çarşı adı altında beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve elektronik eşya perakende ve toptan olarak mağazacılık işini yönlendirmektedir.

1989 yılında kurulan Tunalar Otomotiv Tic. Ltd. Şti. aldığı Ford bayiliği ile otomotiv sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.
Tunalar Otomotiv Tic Ltd. Şti. 1992 yılında kurulmuş olup 1989 yılında üslendiği Ford bayiliğini bu şirketimiz üzerinden bu güne kadar yürütmeye devam etmektedir.
Otomotiv sektöründe Trabzon ve Karadeniz Bölgesinde ilklerden olan satış, servis ve yedek parça konusunda ilk Plazasını Ford bayiliği ile bölgenin hizmetine açmıştır.

Tunalar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. 1995 yılında kurulmuştur.
Sigortacılık alanında; Koç Allianze, Anadolu Sigorta ve Güneş Sigorta acentelikleri ile başta araç satın alan müşterilerimize kasko poliçesi olmak üzere ve diğer bölge müşterilerimize çeşitli sigorta işlemleri ile hizmet vermektedir.

Fiat ana bayiliğini 1999 yılında kuran Tunalar Motorlu Araçlar Tic. Ltd. Şti. Fiat bayiliği ile otomotiv sektöründeki ikinci markası ile faaliyet göstermeye devam etmektedir.
2004 yılında Tunalar Motorlu Araçlar Tic. Ltd. Şti. Fiat markasıyla Ordu’da satış, servis, yedek parça olmak üzere Plaza , Giresun’da ise satış mağazası olarak iki şube açmıştır.

2007 yılında Tunalar Motorlu Araçlar Tic. Ltd. Şti. 2. El şirketini yeni satış alanında Trabzon müşterilerinin hizmetine açmıştır.

2007 yılında Tunalar Otomotiv Tic. Ltd. Şti. kısa ve uzun vadeli araç kiralama hizmetleri ile Tunalar Araç Kiralama şirketini kurmuştur.

2008 yılında Tunalar Motorlu Araçlar Tic. Ltd. Şti. Fiat bayiliğinin Ordu’daki şubesini, Tunalar İnşaat Tic. Ltd. Şti.’nin Ordu ve çevresindeki müşterilerin beklentilerine uygun olarak tasarlayıp, inşa ettiği yeni modern plazasına taşımıştır.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir