Extra Ucuzluk

Ekstra Ucuzluk Sanal Mağazacılık San. ve Tic. Ltd. Şti. tecrübe ve sektördeki gücünü internet kanalıyla kullanıcılarla paylaşmak için 2011 yılında bu elektronik alışveriş platformunu geliştirdi.

extraucuzluk.com teknoloji ürünlerinde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personeli müşterilerinin ihtiyaçlarına üst seviyede cevap verebilmek üzere organize edildi.

Bunun sonrasında ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesi arasından, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak kalıyor.

Alışverişinizde extraucuzluk.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Baskılı Kupa Bardak

2 thoughts on “Extra Ucuzluk

  • Sayın sıdıka aktaş,

   ETicaret Bul, Türkiye’de online alışveriş imkanı sunan E-Ticaret sitelerinin tanıtımının, müşterilerin ise E-Ticaret sitelerine puanlama ve yorum bazlı değerlendirmelerin yapıldığı bir rehberlik sitesidir.

   Gerek İletişim sayfasında, gerek Kullanım Koşulları sayfasında da belirtildiği gibi ETicaret Bul da tanıtımı yapılan E-Ticaret siteleri ile ETicaret Bul’un hiç bir ilişkisi yada iletişimi bulunmamaktadır.

   Yaşadığınız soruna tavsiye olarak; lütfen alışveriş yaptığınız sitenin iletişim sayfasında (http://www.extraucuzluk.com/contact.aspx) belirtilen telefon numarasını arayarak yada mail adresine mail yazarak şikayetinizi belirtiniz. Sadece buradan sorununuzu belirtmeniz, sorununuzun çözüme ulaşmasını sağlamayacaktır.

   İyi günler dileriz,
   ETicaretBul.Com Yönetimi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir