Face Dermo

Facedermo.com, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuştur.

Facedermo.com, eczane destekli bir kuruluştur. Yaptığınız tüm alışverişler eczane güvencesinde olup %100 orjinal ürün garantisi bulunmaktadır.

Facedermo.com; indirimli, hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir.

Facedermo.com’ un hedefi istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

Facedermo.com’ un temel prensibi; müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır.

Facedermo.com’ dan satın aldığınız bütün ürünler, kendi tedarikçi ve distribütörlerinden temin edilen orijinal ürünlerdir.

Facedermo.com; Dermokozmetik, kozmetik, anne-bebek ürünleri, Cilt bakımı, Medikal ürünler, Makyaj ürünleri, Cinsel sağlık ürünleri, Saç bakım ürünleri, Vücut bakım ürünleri, Besin takviyeleri, Sağlık ve Kişisel bakım ürünleri vb. kategorilerde 15.000’ i aşkın ürün çeşidi ile müşterilerimize online olarak satış yapmaktadır. Seçkin ürün yelpazesi ve güçlü stoklarımızla her yerde size yardımcı olduğumuz için mutluluk duyuyoruz.

Sizlere herzaman en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Baskılı Kupa Bardak

2 thoughts on “Face Dermo

 1. 15 gün önce kapıda ödeme yöntemi ile siparisimi oluşturdu ancak hala bir haber yok daha onceden müşterini zim cevap verirseniz sevinirim.

  • Sayın Aşkım bengi,

   ETicaret Bul, Türkiye’de online alışveriş imkanı sunan E-Ticaret sitelerinin tanıtımının, müşterilerin ise E-Ticaret sitelerine puanlama ve yorum bazlı değerlendirmelerin yapıldığı bir rehberlik sitesidir.

   Gerek İletişim sayfasında, gerek Kullanım Koşulları sayfasında da belirtildiği gibi ETicaret Bul da tanıtımı yapılan E-Ticaret siteleri ile ETicaret Bul’un hiç bir ilişkisi yada iletişimi bulunmamaktadır.

   Yaşadığınız soruna tavsiye olarak; lütfen alışveriş yaptığınız sitenin iletişim sayfasında (http://www.facedermo.com/iletisim_formu.asp) bulunan formu doldurarak şikayetinizi belirtiniz. Sadece buradan sorununuzu belirtmeniz, sorununuzun çözüme ulaşmasını sağlamayacaktır.

   İyi günler dileriz,
   ETicaretBul.Com Yönetimi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir