Genay Bilgisayar

Genay Bilgisayar  Sanal Mağazası, 2000 yılında Pascha  Bilgisayar ile başlayan, 12 yıllık deneyimi sonucunda 2012 yılında kurulan Genay Bilgisayar Güvenlik Sistemleri  Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ‘nin bir hizmetidir.

Türkiye bilişim sektörünün değerli ve hizmet verdiği kuruluşlara değer katan firmalarından GENAY BİLGİSAYAR, ülkemizin bilişim teknolojileri konusunda hızla artan kaliteli Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri Teknik destek talebine cevap vermek amacıyla yüksek müşteri memnuniyetini hedef seçerek konusunda uzman kadrosu ile çözüm farkı yaratmaktadır.

Sanal mağazamızda, ofis ve ev bilgisayarları, taşınabilir dizüstü bilgisayarlar (notebook), yazıcılar ve diğer çevre birimleri ile bu ekipmanlara ait tüketim malzemelerini, aksesuarları ve yazılımları, sizlerin hızla erişebildiği ve kolayca kullanabildiği sade bir tasarım içinde sunuyoruz.

Siparişlerinizi, alışveriş sepetimizin içerisinde yer alan Sipariş Ver düğmesi ile doğrudan sitemiz içerisinden iletebileceğiniz gibi telefon veya faks yolu ile de bize ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz, kurumunuzun satınalma prosedürü çerçevesinde size teklif de sunabiliriz. Teklif almak için iletişim formumuzu kullanabilir veya bizi telefonla arayabilirsiniz.

Genaybilgisayar.com  üyelik sistemi ile çalışıyor. Ancak genaybilgisayar.com’u üye olmadan da “dolaşabilir”, son derece uygun fiyatlı ve çeşitli ürünlerimizi inceleyebilir, alışveriş sepeti fonksiyonlarımızı kullanabilirsiniz. Ancak hazırladığınız alışveriş sepetinizi, daha sonraki girişlerinizde yerinde bulmak ve siparişe dönüştürebilmek isterseniz genaybilgisayar.com üyesi olmalısınız (üyelik ücretsizdir ve üyelik onayı bir dakikadan kısa sürede tamamlanmaktadır.)

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir