Gencallar

Temelleri uzun yıllar önce Samsun’da küçük bir mağazada atılan Gencallar bugün perakendecilik sektörünün önde gelen isimlerinden biri haline gelmiştir.

1976 yılında Kadıköy’de açılan ilk mağazası ile devam eden süreçte Gencallar, bir taraftan mağazalarını yenilerken diğer taraftan da hızla büyümeye başarısını sürdürmektedir.

Yakın zamanda bu zincire yeni halkalar eklemek için çalışmalarına devam eden Gencallar ‘da 2000’li yıllarla birlikte yönetimi genç kuşak devralmıştır. Gencallar ailesinin genç kuşağının yönetim kurulunda görev yaptığı şirketimizdeprofesyonel bakış açısı ve vizyon hakimdir.

İlk yıllarda sadece üretim ağırlıklı çalışan Gencallar, sayısı artan zincir mağazaları ve gelişen müşteri portföyü ile sektörün önde gelen yerli ve yabancı markalarıyla çalışmaya başlamıştır.

Zengin ürün çeşidi ile kaliteli ürünleri hesaplı fiyatlara sunan Gencallar aynı zamanda büyük ilgi gören taksitli satış sistemi sayesinde geniş kitlelere ulaşmıştır.

Bugün 300.000’nin üzerinde kredi kartı müşterisinin yanısıra, on binlerce peşin müşteri portföyü ile büyümeye devam etmektedir.

Onbinlerce ailenin vazgeçemediği güçlü bir marka olan Gencallar, teknolojik alt yapısı, güçlü müşteri portföyü, tecrübesi, sürekli ve verimli hizmet anlayışı ile profesyonel mağazacılık sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmetinizdedir.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir