Giyin Al

Neden giyinal.com?

Yüz binlerce çeşit ürün satmıyoruz.
Sadece bayanlara özel giyim, iç giyim kozmetik, güzellik, en moda giyim ürünleri ve bayanların yaşamlarını kolaylaştıracak yaşam ürünleri satıyoruz.
Bayan giyim, iç giyim ve diğer ürünleri sizler için özenle seçiyoruz.
Biz STİL üretmiyoruz. STİLİST te değiliz.
Ama sizler için üretilmiş binlerce stil ürünlerden özenle seçerek koreografi oluşturuyoruz.
Bunu yaparken bir taraftan MODA yı takip ediyoruz, diğer taraftan Fiyat&Performans parametresine sadık kalıyoruz. Bir bluz veya bir gömleğe 50, 100, 200 TL ödemenizi istemiyoruz. Şık giyinmenin pahalı giyinmek olmadığını biliyoruz.
Sizi hem iyi giydirmek, hemde ödediğiniz her kuruşun hakkını vermeye çalışıyoruz.
Amacımız sizleri dolandırmak veya üç kuruşluk malı beş kuruşa satmak değil amacımız yılların tecrübesini sizlerle buluşturmak.
Güvenli alışverişi sizlere sunuyoruz kendimize o kadar güveniyoruz ki İpara ve Kapıda ödemeyi kullanıyoruz.
%50 -%70 indirim, her 100 TL ye 100 TL Hediye hediyeni 1 ay sonra kullan, kullanmak içinde 300 TL harca, kargo bedava, üç beş ürüne iyi fiyat, gibi gibi insanlarımızın dalgınlık, gözden kaçırma ve hata paylarını hesap ederek planlı olarak hazırlanan, siz kıymetli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kampanyaları sevmiyoruz ve böyle kampanyalar düzenlemiyoruz.
Biz ürüne gerçek fiyat veriyoruz, indirimi kendi karımızdan yapıyoruz, fiyatın üstüne koyup geri çekmiyoruz. Daha ileri kampanyaları sadece ürünün imalatçısının desteği ile yapıyoruz.

Unutmayın Sizleri çok seviyoruz. Sizler için buradayız.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir