Gizlilik Politikası

ETicaretBul.Com ‘da listelenen bir E-Ticaret sitesine yapılan yorumlar ve puanlamalar için kişilerin üye olma zorunluluğu yoktur. Yorum esnasında belirtilmesi zorunlu olan bilgilerin doğruluğu da bu nedenle garanti değildir.

ETicaretBul.Com ‘da listelenen E-Ticaret sitelerinden herhangi birine yorum yapılırken belirtilmesi zorunlu olan mail adresi 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.

ETicaretBul.Com ‘da listelenen E-Ticaret sitelerinden herhangi birine yorum yapan kişinin ip ve lokasyon bilgileri ETicaretBul.Com tarafından ETicaretBul.Com ‘un hosting sağlayıcısı tarafından tutulmaktadır. Bu bilgiler yasalar gereği zorunlu olarak tutulmaktadır ve mahkeme kararı olmadığı sürece 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılamaz.

ETicaretBul.Com ‘da listelenen E-Ticaret sitelerine ait bilgiler, E-Ticaret sitesinin web sitesinde bulunan, herkesin kullanımına ve erişimine açık sayfalarından yada internet ortamında herkese açık olan yardımcı kaynaklardan toplanmaktadır. E-Ticaret sitelerine ait gizli yada halka açık olmayan herhangi bir bilgi yer almamaktadır.