Glorika

2012 yılının ortalarında 15 yıldır sektöründe deneyimli Ecz. Fatma Karaman Kahiloğulları ve eşi Aysan Kahiloğulları tarafından kurulan Glorika, seçkin kişisel bakım ve güzellik ürünlerini yüksek müşteri memnuniyeti anlayışıyla sizlerle buluşturmak için kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. Glorika, kurulduğu yılın sonlarına doğru, sektörde 20 yıllık bir tecrübeye sahip Sabri Özdemir Cosmetics ve Güzellik Merkezi’nin sahibi Sabri Özdemir ile yollarını birleştirmiştir. Site, 25 Eylül 2012’de resmi olarak faaliyete geçerek ilk müşterisini memnuniyetle ağırlamıştır.

Ekip, kısa sürede onlarca elit marka ve binlerce ürünü tek bir çatı altında toplamayı başarmıştır. Sitede kozmetik, dermokozmetik, medikal cilt ürünleri, makyaj, mineral makyaj, el – ayak bakımı ürünleri, saç bakım ürünleri, aksesuarlar ve parfümlerin yanı sıra tüm kuaför ihtiyaçları da kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Özenle seçilen markalar, kendi alanında en başarılı ve en selektif ürün gamıyla Glorika sayfalarında yer bulmuştur.

Yoğun iş temposundan fiziksel mağazaları dolaşamayan, aradığı kişisel bakım ve güzellik ürünlerini ister kendine ister bir arkadaşına almak isteyen herkese hitap eden Glorika müşterileri ayrıca Glorika Puan (GP) biriktiriyor, siparişlerine göre ve özel günlerde ücretsiz ürün, indirim, ekstra puan gibi ayrıcalıklara sahip oluyor.

Sosyal medyada da etkin bir şekilde yer alan Glorika, müşteri itibar yönetimi konusunda da başarılı bir performans sergiliyor.

Glorika’da satılan tüm ürünler ithalatçı firma garantisi altındadır.

İnsana, doğaya ve tüm canlılara değer veren Glorika, çeşitli sosyal sorumluluk projelerine de öncü olmaktadır.

Müşteri hizmetlerimiz her türlü sorunuzu cevaplamaya hazır.

En yenilikçi ürünleri en iyi koşullarda temin etmek için doğru yerdesiniz.

İlk gününden itibaren sizlerin desteği ile en iyi olanakları sunmaya çalışan şirketimiz, yine siz değerli misafirlerinden gelecek geribildirimler ile başladığı yolculuğa emin adımlarla devam edecektir.

Glorika’yı tercih ettiğiniz için teşekkürler!

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir