Görsev

1982 yılında kökleri Tahtakale’de atılan firmamız, iş hayatina Anadolu’ya sıhhi tesisat toptan pazarlaması ile başlamıştır.

Bu dönemlerde hızla gelişen ve Anadolu ağırlıklı çalişan firmamiz 1989 yılında Esenler’de açılan ilk şubemiz ile de sihhi tesisat yanında hırdavat, nalburiye malzemesi, boya, seramik gibi evinizin tüm ihtiyaçlarini karşılayacak malzemeleri ürün gamina ekleyerek, perakende müşterilerine de sunmaya başlamiştir.

1994 yılında market düzenine geçen mağazamiz, 1996 yılında o dönemde yapı sektöründe pek yaygın olmayan market düzeninde otomasyon kullanılması ile rakiplerinin bir adim önüne geçerek, sektöründe öncü firmalardan olmuştur.

O günlerden bu günlere gelindiğinde Görsev Yapı Market, 33 yıla yakin sektör tecrübesi ile müşterilerine, 2000 m2 alan üzerine kurulmuş mağazasında, 20.000’e yakın farklı ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.

Yüksek müşteri memnuniyetinin başarının anahtarı olduğuna inanarak, 2007 yılında firmamız müşteri yönetim sistemi entegrasyonuna başlamiştır. Müşterilerinin kullanımına sunduğu sadakat kartı “Görsev İndirim Kart” , hayata geçtiği günden itibaren 30.000’ e yakin kayıtlı müşterimize sayısız avantajlar ve indirimler sunmuştur.

Bundan sonra da hizmete açmış olduğumuz “www.gorsev.com.tr “internetten alışveriş sitemizle, kendi depolarımızdaki ürünlerimizi siz müşterilerimize en kısa zamanda ulaştırarak hep daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz.

Baskılı Kupa Bardak
Puan Ver: 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (Hiç Puan Verilmemiş)
Loading...
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı:
VarVar
Kapıda Ödeme:
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Havale/EFT:
VarVar
Paypal ve Diğer:
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
İletişim Bilgileri
Telefon: 0(212)610 93 23
Mail: info@gorsevyapi.com
Sosyal Ağ Hesapları
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Diğer Bilgiler
Kurulduğu Yıl: 1982
Merkezi: İstanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir