Gündüz Saat

1960 Yılında kurulan firmamız GÜNDÜZ SAAT ve SWATCH STORE olarak dünyaca ünlü birçok saat markasının ve saat modellerin satışını gerçekleştirmekteyiz. 53 yıldır müşteri memnuniyetinden ödün vermeden,mesleğimizdeki teknoloji ve yenilikleri takip ederek hizmet vermeyi ilke edindik.
Müşterilerimizin saati beğenerek aldığı,aradığı ve zevkine uygun ürünü seçebileceği,kendini rahat hissedeceği güvenilir bir ortam yaratmaya özen gösterdik.Aynı anlayışla internet mağazamızdada satışlarımızı sürdüreceğiz.

Amacımız sadece saat satmak değil,sonrasında servis ve yedek parçasını bulabileceğiniz orjinal ürünlere yönlendirmektir.

Online satış sitemizde dünyaca ünlü birçok saat markasının satışını gerçekleştirmekteyiz. Sitemizde tamamen stoğumuzda olan ürünler sergilenmektedir ve hiç bir şekilde elimizde bulunmayan ürünler satılmaz ve stokta yoktur uyarısı çıkar. İnternet ortamında malesef saat satılan birçok site bulunmakta ve bunların çok az sayıda olanı gerçek mesleği saatçi ve mağazası olan firmalardır. Bazı siteler saat sektörü ile alakası olmadan ürün resimlerini sitelerine koyup ve çoğu zaman model özelliklerinide yalnış bilgiler verip, saat satmaya çalışmaktadır. Üstelik tüketicileri cezbetmek için mümkün olmayan iskonto oranları ile çok düşük fiyatlar yazmaktadırlar. Bu sitelerden bir alışveriş gerçekleştiği zaman, önce kartınızdan parayı çekip, ellerinde böyle bir ürün olmadığı için çeşitli yerlerden bunları temin etme yoluna gidilir. Tabii çoğu zaman çok uzun sürer veya hiç bulamazlar. Müşteri ise günlerce bekler, sonrasında bazen bu rengi yok, benzeri şunu yollayabiliriz v.b. bir çok şikayetler duyulmaktadır. Kullanılmış veya tehşir ürünü saatleri temizleyip, kayışlarını değişip ve rodaj yaparak yani ince çizikleri temizleyerek, makinası arızalı saatleri tamir ederek, satabilmek mümkündür. Lütfen bu gibi durumlarla karşılaşmamak için seçici olunuz. Karşınızda bir muhattap olduğundan emin olarak alışveriş yapınız.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir