Güraks

Güraks Turkcell İletişim Merkezi olarak 15 yılı aşkın süredir Turkcell İletişim Merkezi, Kurumsal Çözüm Merkezi , Samsun Piazza AVM’de Samsung Mobile mağazamız ve 50’den fazla personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Bünyemizde Turkcell, Samsung ,Kvk, Başarı ,Genpa ve Netcell bayilikleri bulunmaktadır ve tüm ürünlerimiz distribütör firmaların garantisi altındandır.

Firmamızda satışı yapılan ürünlerin tamamı müşteri memnuniyetini sağlamak ve sizin bize olan güveninizi korumak için disribütör firmaların ( KVK, GENPA, BAŞARI ve NETCELL ) garantisi altındadır. Açılmamış orjinal ambajında faturası ile birlikte gönderilir. Türkiye’nin her yerinde faturası ile birlikte yetkili teknik servislerden 2 Yıl süre ile hizmet alabilirsiniz.

Web sitemizden yapacağınız alışverişlerde güvenliğinizi sağlamak için kredi kartı bilgileriniz 256 Bit Rapid SSL ile şifrelenir ve ödeme alt yapılarımız da KVK Web Servis alt yapısını kulanmaktadır.

Güraks Turkcell İletişim Merkezi olarak %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Her türlü dilek ve şikayetinizi bize iletebilir ürün ve stoklarımız hakkında 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz.

Baskılı Kupa Bardak
Puan Ver: 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (Hiç Puan Verilmemiş)
Loading...
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı:
VarVar
Kapıda Ödeme:
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Havale/EFT:
VarVar
Paypal ve Diğer:
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
İletişim Bilgileri
Telefon: 0(452)225 5 744
Mail: iletisim@guraks.com
Sosyal Ağ Hesapları
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Diğer Bilgiler
Kurulduğu Yıl: 2005
Merkezi: Ordu
Kategorileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir