Hakkımızda

2013 yılında kurulan ETicaretBul.Com, Kurulduktan çok kısa bir süre sonra bünyesine yüzlerce alışveriş sitesini, tek tek inceleyerek, alışveriş yapmak isteyenlerin en çok ihtiyaç duyacağı bilgileri derleyip, düzenleyerek ekledi. Bu doğrultuda hızından hiç bir şey kaybetmeyerek Türkiye’nin en büyük Alışveriş Siteleri Rehberi olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

ETicaretBul.Com, internet üzerinden alışveriş yapan yada alışveriş yapmak isteyen kişiler ile internet üzerinden alışveriş yapılmasına imkan sağlayan siteleri buluşturmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda kişilerin almayı düşündüğü ürüne ait E-Ticaret sitelerine kategori listeleme, arama ve etiketleme bazlı olarak kolay yoldan ulaşmalarını sağlamaktadır.

İnternet üzerinden alışveriş yapan yada yapmak isteyen kişiler almak istedikleri ürünleri satan E-Ticaret sitelerini bulmalarının yanında, o E-Ticaret sitesine ait hakkında iletişim, sosyal ağ hesapları, ödeme imkanları gibi bilgilerin yanı sıra kullanıcı yorumlarını ve puanlarını görebilir, kendileri de o E-Ticaret sitesi hakkında puanlama ve yorum yapabilir.

E-Ticaret sitesi sahipleri ise, sattıkları ürünü almak isteyenlere ücretsiz olarak kategori, listeleme, etiketleme ve arama bazlı olarak çok daha kolay ulaşabilir. Bu vesile ile reklam giderleri azalabilir, firmalarını geliştirmek için yorumlardan ve kendilerine verilen puanlardan referans alabilir.

ETicaretBul.Com, hem internet üzerinden alışveriş yapmak isteyenler hemde internet üzerinden alışveriş yapılmasına imkan tanıyan E-Ticaret sitelerine bunlar ve bunlardan daha fazla imkanlar sunarak rehberlik etmektedir.