Hello Pati

10 yıldır Petshop sektöründe edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi sizlere en iyi ve en güvenli şekilde aktarmak için yola çıktık. Her gün zenginleşen ürün yelpazesiyle Petshop sektöründe internetteki bir numaralı adresiniz olmayı hedefleyen www.hellopati.com ekibi olarak, evcil dostlarınızın kaliteli bir yaşam sürmesi adına ihtiyacınız olan ürünleri tek bir çatı altında topluyoruz.

Evcil dostlarımızın sağlığı, gıdası ve bakımı gibi hassas bir konuda diğer sektörlere göre ürün kalitesinin ve iyi hizmetin çok daha önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle ekibimizde alanında her türlü yetkinliğe sahip veterinerler ve Petshop alanında uzmanları bulundurmaktayız. Ürünlerimizin tümü yasal yönetmeliklere uygun olup, üretici garantisi koruması altındadır.

Kedi, köpek, kuş, balık,sürüngen-kemirgen gibi dostlarımızın ihtiyaçlarına yönelik yüzlerce çeşit gıda ve aksesuar ürünleri ile birlikte başka yerde bulamayacağınız kampanya ve ürün çeşitliliğine sahibiz.

Hellopati.com olarak Petshop alanında “Güvenli ve Hızlı” hizmet anlayışıyla fark yaratan ve sürekli büyüyen bir toplulukta olmaktan gurur duyuyoruz. Sizleri de bu büyük topluluğa bekleriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir