Hemen Teslim Al

Hementeslimal.com, 2009 Yılında TETAŞ İç ve Dış Tic. A.Ş. şirketi bünyesinde kurulmuştur.
Tetaş şirketler grubunun otuz yıla dayanan bilgi ve tecrübelerini, günümüz ticaret modeli olan e-ticaret sektöründe kullanıp, müşteri portföyünü ve ürün gamını genişletmek adına sektöre giriş yapmıştır.

Tetaş Şirketler Grubu

1982 yılında konfeksiyon makineleri sektörüne hizmet vermek amacı ile TETAŞ firması ile İstanbul’da kurulmuştur. Bugün tekstil ve konfeksiyon, kırtasiye, ayakkabı, kağıt ve matbaa, iş makineleri , mobilya , etiket sektörlerinde makine, sarf malzeme ve yedek parça alanlarında faaliyet gösteren TETAŞ İç ve Dış Tic. A.Ş, teknik servis hizmetini de bünyesine katarak 350 personeli, 6 şubesi, 4 temsilciliği ve yaygın satış sonrası servisi ile gruptaki diğer firmalarının lokomotifi olmuştur. TETAŞ Şirketler Grubu, halen 11 ayrı firmadan ve yaklaşık 2000 personelden oluşmaktadır.

TETAŞ şirketler grubunun hızlı büyümesinin ardında; piyasanın gereksinimlerini iyi tespit edebilmesi, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi, müşterilerine , tedarikçilerine, insan kaynaklarına ve çalışanlarına verdiği önem bulunmaktadır.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir