Hepsi Akülü Araba

Firmamız 1988 yılında ticaret faaliyetine başlamış olup, 20 yıldan fazla bir süredir perakende sektöründe birbirinden farklı,kaliteli ve seçkin markalarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmamız beyaz eşya sektöüründe Bosc markasıyla ile elektronik sektöründe Sony markası ile,spor ve sağlıklı yaşam sektöründe ise Voit markası ile perakende mağazacılığı yapmaktayız.Firmamız faaliyet ürüttüğüı tüm sektörlerde,yaptığı tüm işlerde %100 Müşteri Memnuniyetini esas almış ve tüketicilerimizin güvenini kazanmayı başarmıştır.

Hepsiakülüaraba.com yerel ve online internet mağazaları ile başarılı olmuş, tartışılmaz hizmet kalitesiyle sekötürünün liderleri arasında yer almayı kısa zamanda başarmıştır.Dinamik,genç,yenilikçi ve müşteri odaklı ekibimiz ile müşterilerimizin alışveriş deneyimlerini geliştirmek ve kolaylaştırmak adına bir çok çalışmalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Hepsiakülüaraba.com Erdoğan Öner Ev Aletleri Ltd. Şti. kuruluşu olan GEZMEAL internet mağazacılığı bünyesinde Akülü Çocuk Araçları sektöründe faaliyet gösteren bir e-ticaret (e-alışveriş) mağazasıdır.HepsiAkuluaraba.com yurtçapında çocuk akülü araçları alanında bir lider kuruluş olarak faaliyetini sürdürmektedir.

HepsiAkülüAraba.com ayrıca Denver Cars,Pilsan,BabyHope markalarının yetkili satış noktasıdır.

20 yılı aşkın sürede perakende mağazacılık sektöründe kazanmış olduğumuz bilgi,beceri ve müşteri memnuniyetini yansıtıtğımız sitemizde Akülü Araba başta olmak üzere çocuk araç gereçlerinin satışı yapılmaktadır.Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerimizin Yetkili Teknik Servis ağı tüm Türkiye’yi kapsamaktadır.Firmamızın 20 yılı aşkın süredir çözmediği bir tane bile müşteri şikayeti veya problemi yoktur.

Müşteri memnuniyetini artırmak ve ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun ürünü bulabilmek için uzman ekibimizden Canlı Destek Alanından veya 0 264 272 20 00 nolu telefon numaramızdan telefonla satış öncesi ve sonrası destek alabilirsiniz.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir