Hızlı Kartuş

Firmamız 2007 yılında Fuat AKPINAR tarafından kurulmuştur.

2007 yılında toner, kartuş ve sarf malzeme temini konularında sektörüne artı değer katmak ve yazıcı sarf malzemesi ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık.
O tarihten bu yana, gelişen teknolojinin talepleri doğrultusunda kartuş-toner sektörünün ihtiyacı olan sarf ürünleri konusunda çalışmalar yapmaktayız. Hedefimiz, sektöre yönelik bilgi birikimizi ticari tecrübemizle harmanlamak ve her zaman en iyi ürünleri en uygun fiyattan siz müşterilerimize sunmaktır .
Her şeyi değil bildiğimiz, tanıdığımız ve güvendiğimiz ürünlerin satışını yapmaktayız. Kartuş-Toner sektöründen gelen talepler doğrultusunda her geçen gün ürün yelpazemizi genişletmekteyiz.

Firmamız, bir yandan orjinal ürün tüketimini tercih eden müşterilerimiz için orjinal kartuş,toner,şerit ve faks filmi gibi sarf malzemeleri temin etmekte ; bir yandan da muadil ürün ve dolum malzemeleri (toner tozu,drum,chip,mürekkep) ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Firmamız, aynı zamanda ülke ekonomisine verdiği değerden dolayı kullanılmış boş kartuş ve tonerlerin toplanıp tekrar kullanılmak üzere sunulmasını hedeflemiştir.
Hedeflerimize siz değerli müşterilerimiz, bayilerimiz ve dostlarımız sayesinde bir nebze ulaşmış bulunmakta ve her geçen gün hedef çıtamızı yükseltmek için çalışmalar yapmaktayız.

2007 Yılından bu yana aktif olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir