İzmir Bitmeyen Kartuş

2003 yılında kurulan şirketimiz, 2010 yılından itibaren “BİTMEYEN KARTUŞLU YAZICILAR ve KOLAY DOLAN KARTUŞLAR” başta olmak üzere, kamu ve özel sektörde kullanılan her türlü matbaa ve bilgisayar baskı sistemleri sarf malzemeleri ve alternatif sarf malzemelerinin ithalat, ihracat, pazarlama ve satış faaliyetleri, bu hizmetlerin kapsamı içindeki her türlü müşteri taleplerine yanıt verecek servis, uygun satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

İzmir Bitmeyen Kartuş, her boyuttaki işletmelere yönelik olarak, müşterilerinin daha fazla tasarruf etmelerine yardımcı olan çok çeşitli baskı ürünleri, çözüm ve hizmetler sağlamaktadır.

Şirketimiz, 2010 yılından bu yana müşteri odaklı çalışmalarımız ve %100 müşteri memnuniyeti sağlama çabalarımız sayesinde %400 büyüme gerçekleştirmiştir. Kaliteyi sürekli kılmayı ve geliştirmeyi bir yaşam felsefesi olarak benimseyip müşterilerimizin sürekli memnuniyetini kendisine amaç edinmiştir.

Hedefimiz, kamu ve özel sektörde ortaya çıkan her türlü matbaa ve bilgisayar baskı sistemleri sarf malzemeleri ve alternatif sarf malzemelerinin üretim, pazarlama ve satış faaliyetleri, bu hizmetlerin kapsamı içindeki her türlü müşteri taleplerine yanıt verecek üretim, uygun satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektir.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir