Kitap Vitrini

Aynı üniversiteden mezun, yaşamlarını farklı farklı işlerden kazanıp, dünyaya ortak pencereden bakan altı arkadaşın, bazen çok hızlı, bazen de akmıyor gibi gelen hayatta insanın kendisini mutlu edebilmek için yapabileceği en basit şeylerden birinin kitap okumak olduğunu fark etmesiyle, herkes her istediği kitaba, her yerden, en uygun fiyata ulaşabilsin diye kurdukları bir sitedesiniz. Sitemizin amacı sizlerin de katkılarıyla yaratacağı ekonomik hacim ve büyüklüğü daha iyi fiyat olarak tüm okurlara yansıtmak olacaktır.

Kitabın birinde, tesadüfen adada maden işleten bir yazar, yaşlı köylü çifte yaşadıkları hayatın ne kadar sıkıcı ve amaçsız olduğunu anlatmaya çalışırken, yanında çalışan filozof işçi ona “patron uyandırdığında gösterecek daha güzel bir dünyan yoksa bırak uyusunlar” demişti. Her ne kadar uyku tatlı gelse de sanırız çoğumuz çoktan uyandık.

Bilginin inanılmaz hızlarda fiber kablolardan dağıtıldığı bu günlerde, neyin gerçek neyin manipüle edildiğini anlamanın bizce bir tek yolu var; her şeyi kendi fikir süzgecinden geçirerek ilk kaynağından okumak. Bu sebeple hiçbir siyasi görüş gütmeden, Türkiye’de basılmış ulaşabildiğimiz hemen her kitabı vitrinimize, acemice de olsa, sizler için yerleştirdik.

Sıra sizlerde, bugün kendiniz için iyi bir şey yapın, bir kitap alın, mutlu olun, iyi şeyler düşünün, iyi bir insan olduğunuzu hatırlayın, gülümseyin, unutmayın şarkıdaki gibi; “dünyada hiçbir şey dünyada olmamaktan daha kötü değil”.

Yeni dostunuz kitapvitrini

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir