Kitap Yurdu

İnternet kitapçılığında 14 yıl…
1985’den beri Babıali’de kitapevi, yayınevi, dağıtımcılık, matbaacılık ve bilişim alanında faaliyet gösteren Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti. tarafından kurulan kitapyurdu.com; okuyucu, yayıncı, dağıtıcı problemini bilen, yaşayan, teknolojiyi problem çözme, ihtiyaca cevap verme anlayışıyla izleyen iddianın adı olarak ortaya çıktı.

bugün…
İnternet kitapçılığında 12 yıllık tecrübemizle, yaklaşık 1.000m2 alanda, 50’yi aşkın genç ve dinamik personelimizle hizmet vermekteyiz.
82 ülkede, 1,5 milyon’a ulaşan müşteri sayımız ile her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.
2010 yılında faaliyetine başlayan kitapyurdu.eu ile Avrupa’daki kitapkurtlarını en kolay ve ekonomik şekilde kitapla buluşturmaktayız.
Kitabı ve okumayı sevdirmek için kitabı eğlenceli ve cazip hale getirmek amacıyla geliştirilen kitapyurdu.tv ise hazırlıkları tamamlanmak üzere olan projemiz.

hedeflerimiz…
Türkiye’de internet kitapçılığındaki liderliğimizin vermiş olduğu sorumluluk bilinciyle; kitaba ulaşmayı her açıdan kolaylaştırarak, ülkemizdeki düşük olan kitap okuma oranımızı Avrupa ortalamasına taşımayı ve korsan kitap satışını önlemeyi bir yükümlülük olarak görmekteyiz.
Hedefimiz, yalnızca internetten satış yapan bir kitapevi değil, aynı zamanda kültür hayatımızla ilgili konularda ülkemize katkıda bulunmak, herkese açık bir bilgi merkezi, buluşma merkezi olabilmektir.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir