Kolayca Al

Artı Bilgisayar 1992 yılında, bilgisayar sektöründe ofis otomasyonu amacıyla kurulan, kurumsal ve bireysel kullanıcılara bilgisayar ve yan ürünleri pazarlayan, yazılım/donanım desteği sağlayan, satış sonrası hizmet sunan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluş olarak deneyimli uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Türkiye`deki en büyük APR (Apple Premium Reseller) olarak 20 yıldır hizmet veren şirketimiz, bu tarihten beri en çok Apple satan firma unvanını korumaktadır ve her yıl ana tedarikçimiz Bilkom tarafından aldığımız birincilik plaketleri ile bu başarımız ödüllendirilmektedir.

Mağazalarımız dünyadaki konseptlere uygun olarak dizayn edilmiş olup, şirketimiz müşterilerine Apple ürünlerini yakından tanıma fırsatı ve teknik ekibimiz ile satış sonrası destek sunmaktadır. 2006 yılında açılan Troy – Kanyon mağazamız Avrupa Yakası`nın ilk Apple Premium Reseller`ıdır. Yine 2006 yılında açılan online satış sitemiz kolaycal.com, Artı Bilgisayar’ın sunduğu hizmetleri müşterilerine sunma amacı taşımakta, teknolojik ürünleri üretici ve tedarikçi haklarını gözeterek en uygun fiyatlarla tüketici ile buluşturmaktadır. 2009 yılında açılan ikinci Troy – City`s mağazamızı, 2012 yılında açılan Troy – Capitol mağazamız takip etmiştir. Yine 2012 yılında açılan online satış sitemiz troyestore.com, Troy Apple mağazalarının internete açılan yüzüdür. troyestore.com Troy mağazalarımızdaki tüm Apple ürünlerini ve geniş ürün yelpazesine sahip Apple aksesuarlarını müşterilerine cazip indirim fırsatlarıyla sunmaya devam etmektedir.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir