Kullanım Koşulları

ETicaretBul.Com ‘da listelenen siteler ETicaretBul.Com yönetiminin tespitleri, E-Ticaret Site sahiplerinin yada ziyaretçilerin gönderdiği sitelerdir.

ETiCaretBul.Com ‘da listelenen bir E-Ticaret sitesiyle ilgili değişiklik talepleri, sadece o siteye ait mail adresi üzerinden gönderilmesi durumunda dikkate alınır.

ETicaretBul.Com ‘da ki E-Ticaret sitelerine yorum yapılabilir. Fakat bu yorumlar hakaret, rencide edici yada gerçek dışı olmamalıdır. Yorumlar onay sistemi filtrelemesinden geçerek yayınlanır.

ETicaretBul.Com ‘da listelenen sitelerden herhangi biriyle yaşadığınız herhangi bir sorundan ETicaretBul.Com kesinlikle sorumlu değildir. ETicaretBul.Com, bünyesinde bulunan E-Ticaret sitelerinden tamamen bağımsızdır.

ETicaretBul.Com bünyesindeki bir E-Ticaret sitesine yapılan herhangi bir yorumdan ETicaretBul.Com kesinlikle sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir.

ETicaretBul.Com ‘a yapılan bir yorum hakaret, rencide edici yada gerçek dışı olmadığı sürece E-Ticaret sitesi sahiplerinin yada 3. şahısların talepleri doğrultusunda değiştirilmez yada kaldırılmaz. Sadece yorum sahibinin, yorum yaparken belirttiği mail adresi üzerinden ETicaretBul.Com yönetimi ile iletişime geçmesi durumunda silme yada değişiklik yapılabilir.

ETicaretBul.Com yönetimi tarafından eklenen siteler, o E-Ticaret sitelerinde yer alan bilgilerden oluşmaktadır. Bütün E-Ticaret sitelerinin bütün bilgilerini toplamak kolay olmaması nedeniyle bazı E-Ticaret sitelerinin ödeme seçenekleri, mail adresleri, sattığı ürünler, iletişim bilgileri gibi diğer bütün bilgilerin doğruluğu kesin değildir. Yanlış bilgileri düzeltmek için başta E-Ticaret sitelerinde görevli kişiler olmak üzere herkes bilgilerin doğru şeklini ispatlayıcı nitelikte bir bağlantı göndererek bilgilerin düzeltilmesini sağlayabilir.

ETicaretBul.Com ‘da listelenen E-Ticaret siteleri ile ilgili bilgilerden doğacak herhangi bir sorundan dolayı ETicaretBul.Com ve yöneticileri kesinlikle sorumlu değildir. ETicaretBul.Com bilgilerin doğruluğunu kesinlikle iddia yada kabul etmemektedir.