Lezzetli Hediye

Değer verdiğiniz birisine güzel bir hediye almak istiyorsunuz. Üstelik hediye kadar değerli, belki de hediyeden daha değerli bir özel mesaj ile kendinizi ifade etmek istiyorsunuz. Ama hediyeyi çarşıda pazarda arayıp bulmak ya da sevdiğinize ulaştırmak konusunda sıkıntılar yaşıyorsunuz ve ne yapacağınızı bilemiyorsunuz.

Gelin bu karmaşaya bir son verelim…

LezzetliHediye çalışanları olarak tüm bunlara tek noktada çözüm ürettik. Siz hediyenizi seçin, özel mesajınızı belirtin, biz teslim edelim, siz takdirleri toplayın.

Siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran “bütünsel hizmetimiz” neleri kapsıyor?

Taze hediye servisi : LezzetliHediye her ay onbinlerce kişi tarafından afiyetle tadılmaktadır.

“Zaman” en kıymetli varlığımız : Hediye arama zahmetine girmeden, görsel ve lezzetli çiçeklerimizden birini seçip kolayca sipariş verebilirsiniz.

Hediyeniz aynı gün alıcıya teslim edilir.

“Alıcısına Memnuniyet” garantili : Birbirinden görsel ve lezzetli çiçeklerle, müşterilerimiz nezdinde kazandığımız beğeni sayesinde, “klasik çiçek” anlayışını da değiştirmekteyiz.

Duygulara özel mesajlar : Hediyenin alıcısına özel belirteceğiniz mesajınızı, ister mesaj kartlarımızdan birine ister kurabiyeler üzerine yazdırabilir, böylece şükran ve övgü dolu geri dönüşler alabilirsiniz.

Hediyenizin ulaştığına dair mesaj : Şubemizin bulunduğu illerde yaptığımız teslimatlarda, teslimat sonrası sizi SMS ile bilgilendirmekteyiz.

Makul Fiyatlama : “Aynı gün butik üretim-teslimat altyapısı” ve makul fiyatlandırma ile siz müşterilerimize sunulmaktadır.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir