MarcaMarca

marcamarca.com.tr yerli ve yabancı markaların trend koleksiyonlarını moda severlere % 90’ a varan indirimlerle ve alışverişi adeta bir marcamarca ya dönüştürmek amaçlı faaliyet gösteren web sitesidir.

Moda dünyasını yakından takip eden marcmarca sizlere sadece moda objesi ürünleri değil, kozmetik, ayakkabı, aksesuar, spor malzemeleri, dekorasyon ürünlerini de büyük indirim seçenekleriyle sunuyor. marcamarca kampanyalarını rahatça kombin yapabileceğiniz marka koleksiyonlarından seçer ve siz de bu sayede tek tek Private Shopping sitelerini gezmek yerine alışverişinizi sadece marcamarca’dan yapabilirsiniz. Birbirinden cazip indirim fırsatlarını ve marcamarca’nın sürpriz hediyelerini kaçırmamak için marcamarca.com.tr.tr adresinden sayfayı ziyaret edip alışverişe başlamanız yeterlidir. marcamarca alışverişinizi daha pratik hale getirmeniz için üyelik sistemi uygulamasını kaldırmıştır.

Her alışverişinizin marcamarca ya dönüşmesi dileğiyle keyifli alışverişler.

Baskılı Kupa Bardak

MarcaMarca” İçin Yapılan Yorumlar

 1. Siteden, kendisiyle bütünleşmiş ürün olan 3D tişört almak için alışveriş yaptım. Siteden ilk alışveriş deneyimim oldu.

  Her yerde reklamını ve tasarımını görünce insan çok kaliteli bir site zannediyor. Velhasıl kelam 2 adet 3D tişört aldım. Aldıktan 1 gün sonra siparişimi kontrol etmek istedim ne zaman gönderileceğine dair, siparişlerim sayfasına girdiğimde ürünün kargoya verilmiş olduğunu gördüm. Tamam, kısa sürede kargoya verilmesi güzel bir şey fakat bundan benim mail yada başka bir yolla haberdar olmam gerekirdi.

  Siteye girip kontrol ederek haberimiz oldu, ki sadece bir kargo adı ve kargoya verilme tarihi yazıyor. Kargo takip linkini geçtim kargo takip numarası bile yok. Kargoların teslimatlarıyla alakalı çok fazla sorun yaşadığım için her siparişlerimde takip etme gereksinimi duyarım. Kendilerine mail attım, “rica etsem kargo takip linki yada numarasını bana gönderir misiniz?” diye. Sallamadılar tabi … Onlar mail atana kadar ürün çok şükür geldi.

  Sitenin meşhur 3D tişörtlerinden bahsedecek olursak, ben dahil bu tişörtlerden alan herkesin ALLAH yaz sıcaklarında yardımcısı olsun. Zira ürün geldikten sonra fark ettim, tişört neredeyse naylon. İç etiketinde yazana göre yüzde 65 polyemide (yani bildiğin naylon), yüzde 35 viscos ve yüzde 5 lyc. Sitede kumaşla alakalı sadece özel üretim micro kumaş yazıyor. Abi desenize polyemide, viscos, lyc diye …

  Havaların bir yıldaki en güzel olduğu bahar sonu, yaz başı dönemindeyiz. Sıcaklık 24-30 derece arası mis gibi. Fakat bu havalarda bu tişörtle yürüdüğünüzde terliyorsunuz. Hava sıcaklığının yazın 40 dereceleri bulacağını düşünürsek, saunaya gidecekseniz boşuna gitmeyin, bu tişörtlerden 1 tane alıp sadece 2 dakika yürüyün, saunada terleyeceğiniz kadar terlersiniz. Bu mantıkla kışın içlik niyetine giyeriz, sıcak tutar diyorum, o zaman da görsellik nedeniyle bu kadar para verdiğimiz bir şeyi içimize giyersek ne anladım ben bundan … Kendimi bile kandıramıyorum …

  Tamam her şeye eyvallah diyecek oluyorsunuz, 2 tişörtten birinin kesimi berbat geldi. Yani kollarınız yürürken yada başka nedenle biraz öne doğru hareket etsin sırt bölgesinden bir çekilme hissediyorsunuz. Sanki tişörtü ters giymişsiniz gibi düşünmenize neden oluyor.

  Ha bide normalde siz Large (L) beden giyiyorsanız sakın L beden almayın. Bende L bedene sahip biriyim fakat bol giymeyi sevdiğim için XL alırım. Tişörtün XL bedeni, alıştığımız L beden ölçüleriyle aynı.

  Netice olarak reklamlarla, görsellikle yaratılan büyük beklenti hayal kırıklığı ile sonuçlandı. Mecbur kalmadığım sürece bir daha alışveriş yapacağımı zannetmiyorum …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir