Mark Most

MARKmost temel olarak işletmelerin kendi fırsatlarını kendilerinin girip yönettikleri, kullanıcıların bu fırsatların ödemelerini doğrudan işletmeye yaptıkları, işletmelerin yapacakları satışlardan dolayı herhangi bir komisyon ödemedikleri bir fırsat duyurma platformudur. İşletmeler isterlerse MARKmost’tan satın alacakları MARKpara’ları fırsatlarını kullanan müşterilerine hediye edebilirler. MARKpara’ları biriktiren kullanıcılar, hediye kataloğundan ücretsiz olarak sunulan fırsatlardan yararlanabilirler.

Türkiye’nin her yerinden her türlü işletme, MARKmost’a başvuru yaparak fırsat yayınlamak istediğini iletebilir. Başvurular mümkün olduğunca kısa süre içinde değerlendirilir. MARKmost başvuruları en doğru şekilde incelemek ve onaylama sürecini hızlandırmak için işletmelerden vergi levhası, ticari sicil gazetesi, imza sirküleri ya da başka dökümanlar isteyebilir. Başvurusu onaylanan işletme, bu aşamadan sonra çeşitli fırsatlar yayınlayabilir. MARKmost’un sakıncalı veya yanıltıcı bulduğu fırsatları yayından kaldırma, gerekirse işletmelerin üyeliklerini iptal etme yetkisi saklıdır.

İşletmelerin yayınladıkları fırsatlar www.markmost.com web sitesinde, m.markmost.com wap sitesinde, Android ve iPhone uygulamalarında milyonlarca kullanıcının beğenisine sunulur. Mobil uygulamaları kullanan kullanıcılar çevrelerindeki fırsatları kolaylıkla bulabilir ve doğrudan işletmeye gidip ödemeyi yaparak fırsattan faydalanabilirler. MARKmost’un diğer bütün fırsat sitelerinden en büyük farkı fırsatların ödemesinin MARKmost üzerinden değil doğrudan işletmeye yapılmasıdır. Bu sayede fırsatı kullanan kullanıcı, fırsatı görerek ve ne aldığından emin olarak ödeme yapmış olur. İşletmeler de satışlarından komisyon ödemedikleri için, komisyon farkını dilerlerse müşterileri için daha büyük indirimli daha cazip fırsatlar sunmak için kullanabilirler.

MARKmost büyük küçük, her kategoriden bütün işletmelerin, milyonlarca kullanıcı ile buluşmasını sağlayan, herkesin kazandığı, hiç kimsenin bir ürüne veya hizmete hak etmediği bir fiyatı ödediğini düşünmeyeceği, kaliteli fırsatların yayınlandiği gerçek bir fırsat duyurma platformudur.

Baskılı Kupa Bardak
Puan Ver: 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (Hiç Puan Verilmemiş)
Loading...
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı:
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Kapıda Ödeme:
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Havale/EFT:
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Paypal ve Diğer:
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
İletişim Bilgileri
Telefon: Bilinmiyor
Mail: Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Diğer Bilgiler
Kurulduğu Yıl: Bilinmiyor
Merkezi: Bilinmiyor
Kategorileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir