Mina Baby Kids

Mina Baby & Kids olarak, 1989 yılından bu yana, ticari ünvanımız Mina Çocuk Giyim ve Gereçleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak toptan ve perakende sektöründe faaliyet göstermektedir. Sahip olduğumuz 25 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, İzmir ve Ege bölgesinde; Dünya Sağlık Örgütü, ECE R44 ve Euro NCAP standartlarında hamile anne, bebek ve çocuk gelişimine katkıda bulunan birçok saygın, tescilli markalar ile toptan ve perakende sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Mina Baby & Kids faaliyet konusu olan anne, bebek ve çocuk sektöründeki ürünleri zaman içinde gelişim ve değişimi çok yakından takip ederek, 40’ı aşkın uzman kadrosu ile ARGE ve tedarik çalışması yapmaktadır. Müşterilerini misafir ettiği İzmir genelinde 3 mağazamızla konusunda uzman satış danışmanları ile geniş ürün yelpazesini ve bu ürünlerin satış sonrası desteğini 25 yıldır aralıksız sürdürmektedir.

Firmamız geleceğin alışveriş platformu olan E-Ticaret sektöründe de bünyesinde bulunan uzman ekibi ile yerel bir marka olmaktan çok, ulusal bir marka olma yolunda ciddi ve emin adımlar ile hızlı bir gelişim göstermektedir. Bunun bir sonucu olarak mağazalarımızda bulunan belli ürünleri E-Ticaret olarak www.minababykids.com web adresinde tanınmakta ve tüm Türkiye’ye satışı gerçekleştirilmektedir.

Mağazalarımızda satışa sunmayı tercih ettiğimiz Markalar ve Ürünler “TİTİZ ANNE” özeni ve itinası ile seçilmektedir. Ticari boyutu kadar Markaların ve Ürünlerin satışında ve satış sonrasında hem ürün kalitesi bakımından hem de müşterimize sağlayabileceğimiz destek açısından en seçkin kurumsal firmalar tercih edilmektedir. Marka güvenilirliği bulunmayan ürünlerin satışı yapılmamaktadır.

Firma politikası olarak müşteri memnuniyetimiz ve hizmet kalitemiz her şey den önce gelmektedir. Bu bağlamda çalışsan kadromuz belirli aralıklar ile günümüz standartlarına uygun “satış ve iletişim” konularında sertifika eğitimleri görmektedir.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir