Moda Girls

Modagirls, 1993 yılından beri hazır giyim sektörünün içerisinde önemli firmalardan biri olan Avrasya Tekstil tarafından kurulmuştur. Türkiye’nin en moda alışveriş kulübü olma fikriyle yola çıktığımızda, yolumuz uzun, hedeflerimiz büyüktü. Modayı herkese ulaştırmak, trend olan her şeyi daha erişilebilir kılmak istiyorduk. Ortak vizyonları paylaşan küçük bir ekip olmanın sinerjisiyle hareket ettik; kısa sürede büyük bir e-ticaret grubu haline geldik. Gelin, bu değişimin sonuçlarına bakalım, Modagirls.com’u daha yakından tanıtalım.

– Yerli ve yabancı seçkin moda markalarını, moda severlere özel uygun fırsatlarla sunmak üzere yola çıkan Modagirls, Türkiye’nin moda alışveriş kulübü olmanın ayrıcalıklarını yaşatıyor. Modagirls, üyelerini, mağaza mağaza gezerek alışveriş yapma zahmetinden kurtarıyor. Farklı kategorilerdeki ürünlerini, %90’a varan indirimlerle sunuyor.

– Alışveriş ve e-ticaret dünyasındaki yenilikleri yakından takip eden Modagirls, modayı sadece giyimden ibaret görmüyor. Kozmetik, ayakkabı, aksesuar, spor malzemeleri, dekorasyon gibi kategorilerde de kaliteli ürünlere yer veriyor.

– Modanın nabzını tutan Modagirls, İstanbul Merter merkez ofisinde tekstilin kalbinde bulunan uzman ve deneyimli ekibiyle faaliyet gösteriyor.

– Türkiye’nin önde gelen e-ticaret kulübü olma yolunda ilerleyen Modagirls, yabancı ortak desteği ile yurtiçi ve yurtdışına ürün gönderimi yaparak global bir Türk e-ticaret markası olmayı hedefliyor.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir