Nakit Shop

Nakitshop.com 1999 ‘ dan beri sektörün içinde olan ve sektörde çeşitli roller üstlenmiş bir yapının sonucudur.Müşterilerine en iyi ürünleri en iyi şartlarda sunmayı amaç edinmiş olan firmamız bu doğrultuda her zaman müşterisinin yanındadır.Elindeki enstrümanları en iyi şekilde değerlendirerek sizlere her zaman en iyi fiyatı ve en iyi hizmeti sunmayı hedefler.

Nakitshop adından da anlaşılacağı üzere bilinen E-Ticaret sitelerinden farklıdır.Nakitshop diğer E-Ticaret siteleri gibi 10.000 lerce ürün satmaz.Nakitshop sadece fiyat avantajını yakalayabileceği ve müşterisine en iyi hizmeti verebileceği ürünleri satmayı amaçlar. Nakitshop ürün tedarikinde aracı firma kullanmaz. Nakitshop tüm ürünleri direkt ithalatçısından veya en iyi fiyat avantajına sahip olan tedarikçilerden nakit olarak temin eder ve nakit olarak sizlere ulaştırır. Nakitshop giderlerini en iyi hizmet verecek şekilde ve en minimumda tutar. Nakitshop çok fazla personel çalıştırmaz işi mümkün olan en dinamik ve en az personelle yapar. Dolayısıyla satın alacağınız ürünlerin size olan maliyetini bu tip unsurlar etkilemez.Yani bir nevi E-Ticaret sektörünün Hard-Discount markası olmayı amaç edinmiştir.

Kısaca Nakitshop ‘ Alırken Kazanın’ sloganıyla yola çıkmış ve sizlerin destekleriyle her geçen gün daha fazla büyüyerek sizlere daha iyi nasıl hizmet sunacağını tasarlayan bir şirket olma yolunda ilerlemektedir.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir