Nihat Abi

NIHATABI ELEKTRONİK SANAYİ ve DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ özellikle kesintisiz güç kaynakları ve aküler olmak üzere elektronik konusunda sektörde hizmet veren, gerek yurt içi gerek yurt dışında aldığı eğitimler ve katıldığı fuarlar ile bilgi ve tecrübesini arttırmış profesyonel bir kadro ile kurulmuş bir elektronik firmasıdır.

Yaptığı işlerde öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti olan firmamız, amatör ruh ve profesyonel anlayış ilkesinden ödün vermeyerek piyasadaki rekabet gücünü arttırmak ve siz sayın müşterilerimize kesintisiz tam hizmet sunabilmek için çalışmaktadır.

Uygulamasını yaptığı projelerin ilk günkü gibi sorunsuz ve insan sağlığına zarar vermeden çalışması için satış sonrası servis hizmetlerini de yürüten firmamız her türlü Kesintisiz Güç Kaynağı(UPS) ve Akülerin bakım ve onarımını kendi ekibi ve servisleriyle gerçekleştirmektedir.

Profesyonel bir kadro ile tüketici memnuniyetini ön planda tutan satış, montaj, keşif ve bakım hizmetlerini sorunsuz gerçekleştirebilen firmamız müşterilerinden aldığı güç ile daha da iyi hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Elektroniğin ve e-ticaretin her alanında bulunmayı bir gereklilik olarak gören NİHATABİ sizlerinde katkısıyla yoluna büyüyerek devam edecektir.

Baskılı Kupa Bardak
Puan Ver: 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (Hiç Puan Verilmemiş)
Loading...
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı:
VarVar
Kapıda Ödeme:
VarVar
Havale/EFT:
VarVar
Paypal ve Diğer:
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
İletişim Bilgileri
Telefon: 0(216)417 29 90
Mail: admin@nihatabi.com
Sosyal Ağ Hesapları
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Yok Yada BulunamadıYok yada Bulunamadı
Diğer Bilgiler
Kurulduğu Yıl: 2002
Merkezi: İstanbul
Kategorileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir