Nurkan Spot

Firmamız 1967 yılında NURKAN Ticaret Pazarlama ismi ile Kayseri `de Kurulmuştur. Firmamızın ismi olan NURKAN Kurucusu olan Nurullah KANTARCI İsminin kısaltılmasından esinlenerek oluşturulmuş, şu anda devam eden Orhan ve Naci KANTARCI Kardeşlerin ortaklığı ile halen devam eden, yılların getirdiği güvenin gelecek nesillerede aktarılmasını görev bilerek İsmimizin Sorumluluğunu ve ağırlığını, babamızdan aldığımız bu ismin sürekliliğini; güvenilirliğini artırarak sağlamak bizim tek gayemiz ve hedefimizdir.

Sektöre başladığımız ilk yıllarda faaliyet gösterdiğimiz ilk ürün grubu Dikiş Makinesi iken zaman içinde dikiş makinesinin imalatı ve pazarlaması ile çağında getirdiği yenilikleri takip ederek sırası ile süt makinesi, yayık makinesi ısıtma sistemleri grubunu Elektrikli ev aletleri,Bisiklet, Elektronik ürünler ve Beyaz Eşya ile tamamlayarak Toptancılığını yaptığımız bir çok markayı sizlerle buluşturduk. Çok şükür bugüne kadar kendimize temel bir yasa olarak belirlediğimiz hiçbir kötü marka ya da ürünü kâr etmek için bünyemizde bulundurmadık ve sizlere bu sebeplerden ötürü hiçbir zaman mahcup duruma düşmemek için gerekli gayreti gösterdik.

Bu gün umuyoruz ki köklü firmamızı, sizlerle ulaştığımız köklü dostlukları daha ileriye daha, genç nesillere aktaralım ve daha nice köklü dostluklar kuralım. Dün babamızdan devraldığımız markamızı bugün üçüncü kuşağını yetiştirip aynı kurduğumuz yıllardaki haz ve heyecanını siz değerli dostlarımızla paylaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İnternet sitemizi faaliyete geçirdiğimizde de kendi markamızın isminden hiç endişe etmediğimiz için diğer internet sitelerinden farklı olarak kendi ismimiz ile sizlerle buluşturduk. Dün sizlerleydik, bugün sizleyiz ve yarında sizlerle olacağız. Unutmayın ki bizim gözümüzde aldığınızın karşılığı olarak ödediğiniz sizden daha kıymetli değildir.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir