Park Bravo

PARK BRAVO; KAMİL ÖZÇOBAN’ın 1970 yılında, Ankara’da “DOLFIN” adıyla açtığı mağazayla kuruldu. 1984 yılında şirket merkezi İstanbul’a taşındı ve unvanı “PARK BRAVO” olarak değiştirildi.

PARK BRAVO felsefesi, “Üreten kadının yaşam tarzı” konsepti etrafında şekillenir. Yaşamının her anında üreten, kendine güvenli ve modanın heyecanını taşıyan; güçlü bir kadın siluetidir bu felsefenin kaynağı. Koleksiyonlardan mağaza yapılarına, bütün fikir ve ürünler, onun isteklerine çözüm olarak üretilir ve bu siluet göz alıcı bir stile dönüştürülür.

PARK BRAVO’da, üreten kadının iş yerinde, yemekte, partide, kokteylde, hafta sonunda, tatilde ve evdeki gereksinimlere cevap aramakla işe başlanır. Ona yakışan stillerin ve renklerin peşinde yüzlerce eskiz hazırlanır, denemeler ve provalardan sonra doğru çözümler üretilerek her anıyla uyumlu tasarımlar sunulur.

PARK BRAVO kadını daima şık ve göz alıcıdır. Gerektiği yerde son derece ciddi, gerektiği yerde son derece eğlencelidir. Farklı dokunuş ve sürprizlere açık olabilecek kadar cesur bir tarzı vardır. Çalışıp üretirken, aynı zamanda hayatını yaşamayı bilir ve iyi giyinmekten hoşlanır. Tarzını kendi yorumuyla ortaya koyar, yerine ve zamanına uygun giyinir. İster yalın ve düz bir çizgiyle, ister iddialı ve çarpıcı bir tasarımla, kendini aynı şıklıkta ifade ederek her ortamda feminen silueti yaratır.

Kurulduğu günden beri bu silueti zenginleştiren PARK BRAVO, 2005 yılında şu anda merkez ofis olarak kullanılan, 20.000 m2’lik Ayazağa’daki yeni adresine taşındı. Park Bravo çatısı altında Park Bravo, Park Bravo Accessories, Park Bravo Home markalı kadın giyim, aksesuar ve dekoratif ev ürünlerini tüketicisiyle, ödün vermediği kaliteli hizmet ilkesiyle, Park Bravo mağazalarında buluşturmaya devam ediyor.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir