Pet Alışveriş

D&F Veteriner ve Pet Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti olarak 2007 yılında faaliyete başladık. Sektörde eksikliğini hissettiğimiz ürün ve fiyat standardizasyonunu siz hayvan sever dostlarımıza sunmayı hedefleyerek, siz hayvan sever dostlarımızın karşısına ilk olarak www.petalisveris.com adresi ile çıktık. Aralık 2007’den itibaren ise www.petalisveris.com.tr adresi ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Petalışveriş olarak online pet shop sitemizde, 6 ana reyon ve 80 alt reyon olmak üzere binlerce pet shop ürününü siz hayvan sever dostlarımıza sunduk.

Evde evcil hayvan bakımının zorluklarını bilmekteyiz. Zor ve bir o kadar da zevkli olan bu görevi sizler için daha rahat ve daha kolay hale getirmeyi amaçladık. Geniş ürün yelpazesi ile birlikte www.petalisveris.com.tr adlı online pet shop sitemizi sizlerin beğenisine sunduk. Sizlerin memnuniyeti bizim için önemlidir. Bu yüzden olumlu ve olumsuz tüm eleştirilerinize açığız.

Gerek yeniliklerimiz, gerekse sizlerin vereceği fikirler ile kaliteli hizmet, zamanında hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firma olarak anılmak bizlere mutluluk verecektir.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir