Program Arena

ProgramArena.com, Bilgisan Bilgisayar iştiraki olan lisanlı program, konsol oyunları ve ve bilgisayar aksesuarları online satış sitesidir.

Bilgisan Bilgisayar 1993 yılında faaliyete başlamış olup, kurulduğu yıldan bu yana Mac bilgisayar ve aksesuarları, PC ürünlerini, yan ürünleri, ticari yazılımları orijinal olarak bireysel kullanıcılara ve kurumlara pazarlamaktadır.

Teknolojideki yenilikleri takip eden firmamız satış ve satış sonrası desteği ilke edinmiştir. Firma çalışanlarımız branşlarında gerekli eğitim, diploma ve sertifikalara sahiptir.

Şirketimiz bilgisayar camiasında yürütülen Bilişim Dernek ve Ticaret Odası Bilişim Meslek Grubu çalışmaları içinde olmuş, Türkiye Bilişim Derneği (TÜBİDER)’nin kurucuları arasında yer almıştır. Ayrıca firmamız Bilişim Vakfı Genel Kurul üyeleri arasındadır.

Bilgisan Bilgisayar; Adobe Sertifikalı İş Ortağı olmanın yanı sıra Microsoft, Bilkom, Medyasoft, Corel, Autodesk, Xerox, Cisco, Intel, Eta ve Aral firmalarının da iş ortağıdır.

Sektördeki tecrübemizi online tarafla paylaşmak için 2012 başında ProgramArena.com projemizi hayata geçirmiş bulunmaktayız. 19 yıllık deneyimimizle özellikle ülkemizde çok düşük seviyedeki lisanslı yazılım kullanım sorunu yönünde bilgilendirme ve lisanslı program kullanımını arttırma amacındayız.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir