Projeksiyon

Projeksiyon.com, profesyonel ses ve görüntü sistemleri konusunda yenilikleri takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi misyon edinerek kurulmuştur. Dünyanın en büyük üreticilerinin ürünlerini, müşterileriyle buluşturmak ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak, şirket kültürünün en önemli unsurudur.

AVTA Teknoloji’nin başlıca faaliyet konularını profesyonel ses ve görüntü, güvenlik sistemleri ve profesyonel sistem ürünleri oluşturmaktadır. Dünyanın en büyük üreticilerinin üretmiş olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde çok yönlü isteklere cevap verebilen AVTA Teknoloji için öncelikli prensip, müşteri memnuniyetidir. Satışını yapmış olduğu profesyonel ses ve görüntü sistemleri ürünlerinin, proje kapsamında çalışmalarını yürüterek, projenin başlangıcı ve bitimine kadar olan faaliyetlerin tamamını yürütmektedir. Bu bağlamda, AVTA Teknoloji kendisini, müşterilerine uygun ürün sağlayan bir şirket olarak değil, her müşterisini ayrı bir stratejik iş ortağı olarak gören ve hizmet verdiği kurum veya kuruluşlara ilk andan itibaren bu şekilde yaklaşan bir firma olarak konumlandırmaktadır.

AVTA Teknoloji’nin sahip olduğu ürün yelpazesi içerisinde, projeksiyon cihazları ve perdeleri, kamera ve kayıt cihazları, mikser ve mikrofon sistemleri, motorlu projeksiyon aparatları ve matrix switch sistemleri bulunmaktadır. Temsilciliği yapılan markalar arasında SANYO, SONY, EPSON, PANASONIC, BENQ, ACER, CASIO, SAMSUNG, KRAMER, LG, BARCO, SHARP, PROJECTION DESIGN, ORION, PHILIPS, NEC, MITSUBISHI, DA-LITE, LITE OUT, PROCOLOR, OPTOMA, VIVITEK, YAMAHA, DENON, MARANTZ, SHURE, SENNHEISER, INFOCUS, HITACHI, SMARTBOARD gibi Türkiye ve dünyanın en değerli markaları bulunmaktadır.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir