Store-K

Modern yaşamın artan temposu ve giderek arttırdığı ürün ve hizmet tüketme ihtiyacı ne yazık ki hepimizi binbir zorlukla elde ettiğimiz gelirin gittikçe daha büyük bir kısmını harcamaya, harcarken de daha hızlı karar vermeye zorluyor. Bu değişimin en önemli sonuçlarından biri olarak internetten alışveriş tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de her geçen gün daha da yaygınlaşıyor. Böyle bir ortamda 2012 yılının ortalarında uzun yıllardır değişik sektörlerde pazarlama ve satınalma alanlarında çalışmış bir grup girişimci olarak Store-K fikrini şekillendirmeye başladık. Amacımız ticaret hayatında geçirdiğimiz uzun yıllar boyunca edindiğimiz, müşteri ilişkileri, ürün ve hizmet tedariği, pazarlama stratejileri gibi konulardaki tecrübelerimizi bu yeni platforma taşıyarak tüketicilere geleneksel alışveriş mantığıyla modern teknikleri birleştiren farklı bir internetten alışveriş deneyimi sunmaktı.

İşte Store-K bu anafikirle kuruldu. Sadece alışveriş için değil alışveriş kararlarınızda da yardımcı olmak adına tasarlanan sistemiyle siz ziyaretçilerimize ürün, fiyat, stok gibi klasik alışveriş sitelerinde bulunan bilgilerin yanında mümkün olan en geniş şekilde ürünlerle ilgili farklı kaynaklardan tüketici yorumlarını, hem yurt içi hem de yurtdışından profesyonellerin incelemelerini de yasal mevzuatın izin verdiği ölçüde aktarmaya çalışacağız. Bunu yaparken mümkün olan en şeffaf haliyle kaynaklarımızı, kendi yorum ya da tavsiyelerimizi de siz ziyaretçilerimizle paylaşacağız. Çünkü çalışma hayatımızda geçirdiğimiz uzun yılların bize öğrettiği gibi güven kazanmak para kazanmaktan çok daha önemlidir.

Tüketiciye doğru ürünü en kazançlı şekilde sunmadan önce ürünler hakkında en doğru ve detaylı bilgiyi vermeyi amaçlayan bu sistemde bizlere yardımcı olmak adına ziyaretlerinizde öncellikle kullandığınız ürünler hakkındaki yorumlarınızı tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız memnun oluruz çünkü biz gelirinizden önce bilgi ve tecrübelerinizi paylaşmayı amaçlıyoruz. Bunun için sitemizde ürün sayfalarındaki benzer sitelerden daha geniş tutmaya çalıştığımız yorum bölümlerini kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim formumuzu kullanarak genel olarak ürünler ya da sistemimiz hakkındaki yorumlarınızla birlikte tedarikçilerimizle ilgili öneri ya da şikayetlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz.

Şeffaflık ve güvenilirliğe öncelik veren misyonumuz gereği sitemizde yüksek indirim oranları, karmaşık hediye ya da promosyon programları bulunmuyor. Yalnızca tedarikçilerimizin düzenleyeceği kampanyaları ve bankaların ödeme promosyonlarını sizlere aktarıyoruz. Aynı zamanda her sektörden önde gelen kuruluşlar arasında seçtiğimiz tedarikçilerimiz ile ilgili önemli gelişmeleri haberleri de sizlerle paylaşıyoruz. Hemen hemen tüm ürünlerimizin ödeme ve kargo süreçleri de ilgili tedarikçilerimizin sahip olduğu güvenilir sistemler üzerinden gerçekleşiyor. Bu şekilde hem ödeme ve hem de ürün teslimi konularındaki endişelerinizi de tamamen ortadan kaldırmayı hedefliyoruz.

Bol indirim oranlarıyla gözünüz boyanmadan, çok ince analizler gerektiren kalabalık promosyon kampanyalarıyla kafanız karışmadan sade ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatırken, internet var olmadan, reklam sektörü bu kadar gelişmeden önce eskilerin bir ürün satın almadan görüşüp tavsiye aldıkları tanıdıklardan olmak en birinci amacımız. Bu yüzden nereden alırsanız alın ama önce mutlaka sitemizi dolaşın.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir