Tekzen

18 yıldır, doğru strateji ve hedeflerle, marka değerini daha da yükselterek büyümeyi sürdüren Tekzen, DIY (Do It Yourself- Kendin Yap) konsepti ve “Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli, ilk yapı marketi” adıyla başladığı bu serüvende, (2013 Ekim ayı itibariyle) 49 ilde, 102 mağazasıyla hizmet vermektedir. Mağazalarının konseptlerini, müşteri ve ürün portföyüne göre yenileyen Tekzen’in 86 DIY, 14 Express adı altında hizmet noktaları bulunmaktadır.
“Sektöründe en kapsamlı dağıtım ağı ve dünyada tanınan bir marka olmak” vizyonundan hareketle, yurt dışı ayağında, yerli marka olarak ilk defa Romanya’da açtığı mağazasıyla dikkat çeken Tekzen, geçtiğimiz günlerde de Irak Erbil’de bir mağaza açtı. Yapı marketin öncüsü, 2013’ün ilk yarısında Irak’ta ikinci mağazasını açmayı hedefliyor. Yurt dışı bundan sonraki hedefleri arasında, Gürcistan ve Kıbrıs yer alıyor.
Tekzen,1995 yılından beri küçük aile şirketleri ve atölye sahibi işletmeler için ulusal ve uluslararası bir vitrin olmuştur. Bu işletmeler, bugün Tekzen sayesinde marka olarak, sektörlerinde rekabetçi üreticiler olarak gelişmiş, yerli ve yabancı birçok perakendeci için üretir olmuşlar, üreten ve ihraç eden Türkiye’nin önemli kuruluşları olmuşlardır.
Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir