Toptan Baskılı Kupa Bardak

Toptan Kupa Bardak

Baskılı kupa bardak hem E-Ticaret sitelerinde satış hemde çeşitli kampanyalar düzenleyerek hediye etmek amacıyla tercih edilebilecek, herkese hitap eden en ideal üründür. İsterseniz herkesin beğenisini kazanabilecek tasarımları kupa bardakların üstüne baskı yaptırarak satış yapabilir, isterseniz de “100 TL üstü alışverişlere baskılı kupa bardak hediye” gibi alışverişe teşvik amaçlı kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Hatta sosyal medyada takipçi sayınızı arttırmak amacıyla yarışmalar düzenleyip, orada hediye edebilirsiniz. Tamamen sizin hayal gücünüze ve pazarlama stratejinize bağlı olarak, istediğiniz tasarıma sahip baskılı kupa bardaklara sahip olabilirsiniz.

Toptan kupa bardak alanında benzersiz hizmet sunan KupaBardakToptan.Com, talep ve beklentilerden çok daha fazlasını sunmaktadır. Referansları arasında sektörün lider firmaları bulunan KupaBardakToptan.Com ‘un sunduğu imkan ve hizmete dair özet bilgi;

*Düz kulplu beyaz kupa bardak, kalp kulplu beyaz kupa bardak, düz kulplu sihirli kupa bardak ve kalp kulplu sihirli kupa bardak olmak üzere 4 farklı kupa bardak model seçeneği bulunmaktadır.

*Kupa bardakların her biri kaliteli olup, çatlak, çapak ve kolay kırılma gibi sorunlar görülmemektedir.

*Baskısının yapılması istenilen tasarım, kupa bardakta en ideal şekilde görünebilmesi için ücretsiz olarak düzenlenmekte, en az 2 baskı alternatifi sunulmakta ve onay alındıktan sonra çalışma gerçekleştirilmektedir.

*Diğer firmaların aksine 2-3-4 renk şeklinde kısıtlamalar getirilmemekte, binlerce renk çeşitliliğine sahip herhangi bir görsel, kupa bardağın üzerine kaliteli ve nizami bir şekilde baskısı yapılmaktadır.

*Baskısı yapılan bütün kupa bardakların her biri yıkanmakta ve tek tek silinmektedir. Elinize ulaşan kupa bardaklar direkt olarak kullanıma hazırdır.

*Her bir kupa bardak balonlu naylona sarılıp, kendilerine özel kutularına koyulmaktadır. Bu vesileyle satış ya da hediye amaçlı alınan kupa bardakların gönderimi için sizin tarafınızdan ekstra bir önlem alınmasına gerek kalmaz.

*Görsel çeşitlilik sınırı da bulunmamaktadır. 50 baskılı kupa bardağın 50’si de farklı görsel olabilir. Bu gibi durumlarda kutunun içinde hangi kupa bardağın olduğunu bilebilmek için, kutunun üzerine içindeki kupa bardağın görsel etiketi yapıştırılmaktadır.

Burada yer alan imkan ve hizmet bilgisinin çok daha fazlasına KupaBardakToptan.Com ‘dan ulaşabilir, aynı zamanda yaptırmak istediğiniz baskılı kupa bardaklar için talepte bulunabilirsiniz.

Toptan Kupa Bardak talep, bilgi ve siparişleriniz için;

Web Sitesi: www.kupabardaktoptan.com

Tel: 0 505 930 72 61

Mail: iletisim@kupabardaktoptan.com