Unnado

unnadó, 2010 haziran ayında kuruldu. O günden beri tek amacımız anne, bebek ve çocuk sektörüne yeni bir soluk getirmek ve internet dünyasında alışkanlıkları bozmak… Türkiye’de şu anda binlerce alışveriş sitesi var. Bunu anne, bebek ve çocuk dikeyine indirgediğinizde ise bunun sayısı ancak yüzleri bulacaktır. Ancak tüm bu sitelerin birincil amacı satış yapmak ve pek tabii bu sebeple sadece en çok satabilecekleri ürünlere online mağazalarında yer veriyorlar. unnadó olarak yeni farklı ve özel markalara sitemizde yer verme arzusundayız ve bu konuda çok fazla çaba harcadığımızı bilmenizi isteriz. Şu ana kadar 700’den fazla tedarikçi ile 1600’den fazla markanın satışını gerçekleştirdik.

unnadó olarak önem verdiğimiz bir başka konu ise müşteri memnuniyeti. Her an erişilebiliyor olmak, müşterilerimizin birer anne olduğunun bilincini taşıyarak hareket etmek birincil önceliklerimizden. Bu bağlamda her an bize ulaşabileceğiniz şekilde yapılanmaya çalışıyoruz. E-postalarınıza, telefonlarınıza anında dönmeye çalışıyoruz. Gerek direkt erişim kanallarında gerekse sosyal mecralarda sizlerle temasta kalmaya çalışıyoruz. Sizleri birer müşteri değil birer anne olarak ele almaya çalışıyoruz.

unnadó’da bu ve benzeri temel prensipler hep baki kalacak. Ancak bir de yeni unnadó var. Yeni unnadó bu prensipleri pekiştirmeye yönelik geliştirildi ve geliştirilmeye devam ediyor. Yeni unnadó sitesi ve yapılanması ile farklı. Sitemizde artık markaları daha fazla öne çıkarmaya çalışıyoruz. Yeni markalara daha fazla yer ve zaman ayırıyoruz. Keza müşterilerimizin de ürünlerini daha rahat bulabildikleri araçlar yarattık. Kişiselleştirmelerle daha özel olmaya çalıştık. Bu geliştirmeler hızla devam edecek.

unnadó’nun bu günlere gelmesinde en büyük destekçileri tabii ki anneler ve tedarikçileri. Yeni unnadó’nun da büyümesini gene sizler gerçekleştireceksiniz. Bunun için size teşekkür ederiz. Umarız beklentilerinize her zaman şimdi olandan daha da iyi cevap verebiliyor oluruz.

Baskılı Kupa Bardak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir