Zirai Market

Türkiye’nin İlk ve Tek Online Tarım Makineleri ve Hayvancılık Ekipmanları, Yedek Parça Alışveriş Merkezi
Türk çiftçisinin tarım makineleri yedek parça ve ekipman temininde yaşadığı zorluklar ve sıkıntıları görerek 2009 yılında ZiraiMarket.com’u Türk çiftçisinin hizmetine sunmaya karar verdik.
2009 yılından itibaren çalışmalarımıza başladık ve 2010 yılına kadar birçok firmayla yapılan anlaşmalar ile gücümüze güç kattık. Ekip olarak araştırmalar yaptık ve çiftçimize farklı seçeneklerde ürünler sunmayı, bu sayede çiftçimizin tek ürün üzerinden değil bir çok ürün üzerinden seçim yapmasını amaçladık.

ZiraiMarket.com sektörde 50 yıldır faaliyet gösteren Çelikel Tarım Makineleri tarafından kurulan, üreticiden tüketiciye doğrudan satış prensibiyle çalışmakta olan, 6000 den fazla ürün ve yedek parça çeşidiyle, Türkiye çapında markalaşmış 35′ i aşkın üretici firmayla anlaşması bulunan ve her geçen gün hedef kitlesini arttırıp, tüketicilerin ihtiyaçlarına karşılık vermeyi hedefleyen bir Tarım ve Hayvancılık Sanal Mağazasıdır.
-İnernette Tarım Buradan Başlar! Sloganıyla yola çıkan ekibimizin en önceliği; Kırsal kesimde yaşayan çiftçilerimiz dilediği ürüne, dilediği anda, dilediği şekilde ister internet üzerinden isterse telefonla sipariş hattını arayarak sahip olabilmesini sağlamaktır.

Hizmet konusunda her geçen gün kendimizi biraz daha geliştiriyor ve müşteri memnuniyetini daima %100 seviyesinde tutmaya özen gösteriyoruz.

“Anadolu’dan niş sektörlere odaklanan oldukça başarılı e-ticaret sitelerinin çıktığına da şahit oluyoruz” ( eticaretmag.com/ziraimarket-com/ )

Sektörde ilk ve tek olmasını avantajlarını kullanarak çiftçimize her zaman en iyi en güvenilir ve en ucuz hizmet vermeyi ilke edinerek yoluna devam etmekte olan ziraimarket.com daha uzun yıllar türk çiftçisine hizmet vermekten onur duyacaktır.

Baskılı Kupa Bardak

Zirai Market” İçin Yapılan Yorumlar

  1. Tarım ve hayvancılık ürünleri çok çeşitli bizim gibi kırsalda kalmış çiftçiler için çok iyi olmuş. ben elektrikli çit sistemi aldım 2 günde geldi ürünler resimdeki gibi kaliteli kapıda ödeme imkanı olması da iyi tavsiye ederim kaliteli bir firma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir